Prindi

Milleks magistrikraad?

 

Üha enam on karjääriredelil edasi liikumise üheks tingimuseks magistrikraadi olemasolu. Magistriõpingud annavad võimaluse mitmekülgseks enesearenguks, suurendavad enesekindlust ja avavad tihti ka hoopis uusi karjäärivõimalusi.

Kui bakalaureusetasemel õpitakse erialast valdkonda tundma ning lähenetakse valdkonnale laiemalt, siis magistriõpe on sihipärane ja fokusseeritud teadmiste omandamise viis, mille diplom kinnitab inimese erialast kompetentsust. Kvaliteetne magistrikraad annab tööalase enesekindluse nii inimesele endale kui ka teatud garantii tema tööandjale.

EBSi akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud magistriõppekavad on Eesti tänapäevase äri- ja  juhtimishariduse kvaliteedimärgiks.

Teiste ülikoolide programmidest eristuvad EBSi õppekavad paindliku õppekorralduse, personaalse tudenginõustamise ning uudsete õppemetoodikate kasutamise poolest. Õppetöös kasutatakse e-õppel põhinevaid lahendusi ja videotreeninguid, team-teaching'ut, paljudes ainetes lahendatakse rahvusvahelisi reaalseid ärikaasusi. EBSi tunnustatud õppejõudude kõrval jagavad magistrantidega kogemusi tipp-praktikud.

EBSi kõikidel magistrantidel on võimalik oma õppekava üsna suures mahus ise kokku panna. Viis värskelt uuendatud valikmoodulit annavad võimaluse täiendada end lisaks spetsialiseerumissuunale muudes valdkondades vastavalt huvidele.

Lisaks põhjalikele valdkonnateadmistele annavad magistriprogrammid uue taseme ärialase inglise keele, läbirääkimiste, esinemise ja esitlemise oskused.

Tutvu EBSi tudengite ja vilistlaste valikute ning edulugudega siin.

ebs mgiargumendid MAG