Prindi

Õppeaasta avalöök BootCamp

2014bootcamp web

EBSis algavad magistriõpingud teisiti. Õppeaasta alguses toimub õppekavadeülene kick-off - BootCamp. BootCampi nimetuse taga peitub intensiivne nädalavahetus täis õppimist ja uusi tutvusi, et koosõppimine ja sünergia erinevate kompetentside ja ideedega inimeste vahel juba varakult tekkida võiks.

MBA õppekava juhi Ester Eomoisi sõnul „annab Boot Camp võimaluse üksteise tundmaõppimiseks ning edaspidiseks meeskonnatööks.“

„Alustasime Boot Campi formaadiga 2014. aastal, mil avasime Äriinnovatsiooni MBA õppekava. Nii tudengite tagasisidest kui enda kogemusest lähtuvalt saime aru, et tegemist on väga motiveeriva ja efektiivse vahendiga tudengite õigele lainele viimiseks ning personaalsete sidemete loomiseks. Usume, et sellest on saamas EBSi pikaaegne traditsioon,“ kommenteerib EBSi rahvusvahelise koostöö prorektor Toomas Danneberg.

2016/2017. õppeaasta magistritaseme avalöök toimub 16.-17. septembril Roosta Puhkekülas, kus muu õppetöö kõrval on peaesinejaks prof Alistair Fee, kes käsitleb innovatsiooni ja loovuse teemat ettevõtluses "Enhancing Innovation and Creativity in Business Thinking." Ta on rahvusvaheliselt tuntud kaubandusspetsialist, kes on töötanud kokku rohkem kui 50 eri riigis. Ta viib läbi innovatsiooni ja turunduse töötubasid, mis on abiks nii ettevõtetele, tudengitele kui investoritele. Prof Alistair Fee on külalisõppejõuks ka European Business School' is (Oestrich-Winkel) ja Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne 'is.

Loe prof Alistair Fee soovitusi uute äriideede leidmiseks siit