Prindi

Kiirelt leitav

 • ÕIS

  EBSi õppeinfosüsteem sisaldab täpsemat infot õppetöö kohta. Iga tudeng omab oma andmetele ligipääsuks kasutajanime ja parooli.
 • Üliõpilasesindus

  Üliõpilasesindus on EBSi tudengite esindusorgan, mis osaleb EBSi juhtimises ning sisustab aktiivsete ja tegusate EBSikate vaba aega.  
 • Õppimine välismaal

  EBS soovitab igal tudengil kasutada võimalust ning õppida semester või aasta mõnes EBSi partnerülikoolist väljaspool Eestit. Vaata, millised on sinu võimalused.
 • ÕPPETEATMIK 2016/2017

 • AKADEEMILINE KALENDER 2016/2017

 Sügissemester 2016 kirjalikud järeleksamid toimuvad 23.-27. jaanuaril ning 3., 4 ja 10., 11. veebruaril 2017. Täpse järeleksamite ajakava leiad siit.

 NB! Äriõiguse suuline järeleksam toimub 23. jaanuaril ja Avaliku haldus BEB 2A BEB-2B suuline järeleksam 3. veebruaril.

 

Järeleksamile tuleb registreeruda õppeosakonnas vähemalt 3 tööpäeva enne eksami toimumist:

 • Maksa järeleksami tasu 50 eurot kas ülekandega või õppeosakonnas sularahas. Ülekande korral märgi palun selgitusse oma nimi ja õppeaine nimetus.
 • Seejärel registreeru järeleksamile õppeosakonnas - kas tule kohale, helista või saada e-kiri.

NB! Ainult järeleksamitasu ülekandmisest ei piisa. Tudeng on kohustatud järeleksamile end kirja panema õppeosakonnas. Kõik eksamitööd valmistatakse ette nimelised ja ainult neile, kes on end eelnevalt järeleksamile kirja pannud.

 

2016/2017 õppeaasta kevadsemestri õppeainete tunniplaanid on õppeinfosüsteemis OIS.

Bakalaureuseõpe

Magistriõpe

 

 

Õppeosakond on avatud E-R kell 8.30 - 17.30, ruum 115, Lauteri 3, Tallinn
Õppeosakonna telefon 665 1325, fax 6651330

Õppeosakonna töötajad

Õppesekretärid:

Karmen Harju ja Karin Meibaum - tõendid erinevatele asutustele, õpisoorituste tõend, registreerimised järeleksamitele, õppemaksu arved.

Õppekonsultandid:  

Kaisa Lindenburg - bakalaureuseõppe õppekonsultant
kureeritavad õpperühmad: BBA, IntBBA, ÕBÄ, telefon: +3726651321; e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karmen Aasanurm - bakalaureuseõppe õppekonsultant
kureeritavad õpperühmad: BEB, ÕBE, KBE, IntBBL, telefon +3726651334; e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Katri Juss - magistriõppe õppekonsultant
kureeritavad rühmad: MBA, MBAev, MA,  telefon +3726651320; e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maarja Värav - magistriõppe õppekonsultant
kureeritavad rühmad: IntMA, KK, IntMBA, telefon +3726651340; e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Triin Sillaots - doktoriõppe õppekonsultant, telefon +3726651318; e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Monika Siiraki - õppeosakonna juhataja, telefon +3726651377, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Üliõpilast aitavad veel:

Kersti Lundver - võõrkeelte instituudi õppekonsultant, kõik võõrkeeltega seotud teemad, TOEIC test, keelte eksamid, keeltekursused

Susanne Söödor - ERASMUS-programm, vahetusõpingud EBSi partnerkoolides

Maarja Laos - õppekorralduse spetsialist ja lõpetamisprotsessi kuraator

Riho Saamel - IT tugi, paroolid, EBSi e-mail jmt

 • Karmen Harju
  Karmen Harju
  Õppesekretär
  Telefon: +372 665 1325
  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Karin Meibaum
  Karin Meibaum
  Õppesekretär
  Telefon: +372 665 1319
  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

EBSi õppehoonest ja parklast

EBSi õppehoone asub Tallinna südalinnas, aadressil Lauteri 3. Loe edasi parkimiskorralduse, maja tutvustuse ja muu õppehoonet puudutava info kohta SIIT.

EBS sotsiaalmeedias