Prindi

2017/2018 õppeaasta vastuvõtt

Estonian Business School on Eesti ainus eraülikool, mis on spetsialiseerunud äriõppele, koolitades nii tulevasi spetsialiste ja juhte rahvusvahelisele tööturule kui ka ettevõtjaid. EBSi haridus on tugeva teoreetilise tausta, rahvusvahelise haarde ja praktilise suunitluse tõttu hinnatud nii Eestis kui ka mujal maailmas. EBSi kampuse muudavad rahvusvaheliseks tudengid ja õppejõud kogu maailmast.

Konsultatsioonideks on avatud EBSi õppeosakond E-R kell 9-18.

Õppeaasta 2017/2018 vastuvõtt on alanud. Kevadisele vastuvõtule saab avalduse esitada SAIS.ee keskkonnas alates 1. märtsist. Kevadise vastuvõtu aeg bakalaureuseõppesse on leitav SIIT ja magistriõppesse SIIT.


Info bakalaureuseõppe vastuvõtu kohta on leitav siit.
Info magistriõppe vastuvõtu kohta on leitav siit

BAKALAUREUSEÕPPEKAVAD

MAGISTRIÕPPEKAVAD

  • Rahvusvahelise ärijuhtimise MA õppekava pakub võimalust õppida süvitsi turundust või finantsjuhtimist.
  • Rahvusvahelise ärijuhtimise MBA on mõeldud ambitsioonikatele juhtidele ning pakub võimalust spetsialiseeruda eestvedamisele (leadership) ja organisatsiooni arendamisele või ekspordijuhtimisele. 
  • Ettevõtluse MBA programm valmib rätsepatööna ning sobib nii tulevasele kui juba tegutsevale ettevõtjale. 
  • Business Innovation MBA on programm tulevastele innovatsioonijuhtidele ja uute ärisuundade arendajatele.
  • Kultuurikorraldus MA on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja EBSi koostöös loodud magistriõppekava, mis keskendub loomemajandusele ja kultuuriasutuste juhtimisele. 

 

JUHTIMISTEADUSE DOKTORIÕPE

Juhtimisteaduse doktoriõppe eesmärk on avardada doktorandi maailmapilti, andes süvendatud teadmisi organisatsiooni- ja ühiskonnateooriatest ning arendades seejuures ka kriitilist ja analüütilist mõtlemis- ning uurimisvõimekust. Doktorikraadi omandanu on võimeline oma mõtteid järjepidevalt ja loogiliselt argumenteerima ning sünteesima uusi ideid.