Vastuvõtt avatud: esita avaldus kevadsemestriks!

EBSi haridusse investeeritud hetked toovad sulle tulevikus kuhjaga tagasi! Ülikoolikraadi saad omandada karjääri katkestamata. EBSi eestikeelne bakalaureuse ja magistri sessioonõpe algab juba jaanuaris.

 

Avaldusi saab esitada SAISi keskkonnas õppekavadele Ettevõtlus ja ärijuhtimine (sessioonõpe) ja üheaastane MBA alates 1. oktoobrist. Õppetöö algab jaanuaris.

 

Rohkem infot vastuvõtutingimuste ja protsessi kohta:

 

Vastuvõtuinfo

 

Kandideerimise ühe osana tuleb sisseastujal osaleda ka sisseastumisvestlusel, kus hinnatakse kandidaadi motivatsiooni, ambitsiooni ja arutlusoskust. Vestlus on ka suurepärane võimalus kohtuda EBSi tunnustatud õppejõududega. 

 

Sisseastumisvestlused toimuvad Tallinnas 5. jaanuaril (MBA) ja 19. jaanuaril 2022 (Ettevõtlus ja ärijuhtimine, sessioonõpe). 

 

Alates 1. veebruarist 2023 saab avaldusi esitada kõikidele EBSi bakalaureuse- ja magistri õppekavadele. Tutvu bakalaureuse õppekavadega siin ja magistri õppekavadega siin. Üliõpilaskandidaadid, kes soovivad õpingutega algust teha sügissemestril, saavad osaleda sisseastumisvestlustel nii märtsis, mais kui ka juulis.

 

Kui Sul on tekkinud küsimusi sisseastumise kohta, siis registreeru online-konsultatsioon meie üliõpilaskogemusejuhi Liina Reimanniga:

 

Registreeru konsultatsioonile