Marko Vene

Marko

Marko Vene

Konsultant-projektijuht
+372 5646 8381
Muu info

Marko Vene on täiskasvanute koolitaja ja andragoog. EBS Advisory Services OÜ kõrval töötab Marko külalisõppejõuna Tallinna Ülikoolis ja juhib oma koolitusettevõtet B-taktik OÜ. Varasemalt on töötanud koolitustegevuste kvaliteedijuhi-koordinaatorina sihtasutuses Archimedes ja ka projektijuhina (MTÜ Noortekonverentsid). 

 

Marko on lõpetanud Võru Kesklinna Gümnaasiumi (majandusõppesuund) ning Tallinna Ülikooli haridusteaduse bakalaureuse- ja magistriõpingud, cum laude andragoogikas. 

 

Raamat, mida soovitaksid lugeda: François Mauriaci “Öö lõpp”.

 

Lemmiktsitaat: “Tihti laseme end ärritada tühistel asjadel, mida me peaksime põlgama ja mis tuleks unustada… Meil pole elamiseks palju aega antud – vaid mõned aastakümned – ning meie kaotame nii palju asendamatuid tunde mõtlemiseks hädadele, mida aasta pärast ei mäleta enam ei meie ise ega keegi teine. Ei, parem pühendada kogu oma elu inimväärsetele tegudele ja tunnetele, kaalukatele mõtetele, tõelistele kiindumustele ja ettevõtmistele, millest jääks järele jälg. Sest elu on liiga lühike, et olla väiklane.” (André Maurois)