EBS Executive Education töötajad

Nimi ametikoht e-post telefon
Peep Aaviksoo Juhataja, Executive Coach, PCC peep.aaviksoo@ebs.ee +372 665 1323; 
+372 503 5053
Riina Eelmaa Kliendisuhete juht riina.eelmaa@ebs.ee +372 665 1357;
+372 509 1729
Mare Tolli Kliendisuhete juht mare.tolli@ebs.ee +372 665 1356;
+372 5309 6446
Anne-Liis Paide Coachingu-programmide juht anne-liis.paide@ebs.ee +372 5455 6660
Katrin Lepa-Ruben Executive MBA programmi koordinaator katrin.ruben@ebs.ee +372 5819 0810
Anni Metstak Turundus- ja müügijuht anni.metstak@ebs.ee +372 5648 1608
Piret Tikva Koolitusjuht piret.tikva@ebs.ee +372 5781 8721
Helen Laidma Turundus- ja koolitusjuht    

 

 

Arenguprogrammide juhtivad õppejõud