Magistriprogrammid

students

Üheaastane MBA

Meie üheaastane MBA programm on Sulle kui Sul juba on mistahes erialal magistrikraad ja soovid oma juhtimisoskusi ja ettevõtlusalaseid teadmisi täiustada. Meie uuenduslik MBA programm arendab Sind juhiks, kes suudab olla kiiresti muutuvas keskkonnas püsiva kasvu algatajaks.

Õppemaks
aasta 8000€
student

Kaheaastane MBA

Kaheaastane MBA programm on veel põhjalikuma ja rikkalikuma valikuga õppekava, mis on mõeldud ennekõike juhtidele ja liidritele, kes soovivad kaasas käia digiajastu arengutega ja paranda värskete teadmiste abil oma ettevõtte konkurentsivõimet. Kõik valikusolevad nanokraadid on üles ehitatud sinu praktiliste oskuste treenimisele ja professionaalse võrgustiku laiendamisele.

Õppemaks
I aasta 8000€
II aasta 9000€
students

Äriinnovatsioon muutuvas majanduses, MA

Rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõppeprogramm on mõeldud Sulle kui soovid alustada või arendada professionaalset karjääri tippspetsialisti või meeskonna juhina rahanduse, turunduse või organisatsiooni muutuste juhtimise valdkonnas. MA õppekava põhiprogrammi pakume nii Tallinnas kui ka Helsingis.

Õppemaks
Tallinnas: aasta 6380€
Helsingis: aasta 9000€
Kampus
Tallinn
Tallinn
Tallinn või Helsingi
Õppemaks
aasta 8000€
I aasta 8000€
II aasta 9000€
Tallinnas: aasta 6380€
Helsingis: aasta 9000€
Õppekeel
eesti või inglise keel
inglise keel
inglise keel

Avalduste esitamise tähtaeg 22. märtsil toimuvatele sisseastumisvestlustele

- päeva - tundi - minutit
Merle Antson

Rahvusvahelise ärijuhtimise õppekava hõlmas endas kõike seda, mille vastu ma huvi tunnen. Peale selle tundsid inimesed minu vastu huvi ning see andis kindlustunde, et valisin kõige õigema õppekava.

Merle Antson, Rahvusvahelise ärijuhtimise BA kraad aastast 2013
Dasha Karpilovich

EBS really determined my career and helped me to discover what I am really interested in. For me honestly, doing Master’s at EBS was such a great experience in terms of the professors and lecturers that I had in my programme.

Dasha Karpilovich, International Business Administration MA graduated in 2016
Mariell Toiger

I ended up graduating with not just one but two specializations! But it was not only about the attained knowledge, or degree - it was also about the experience. I relate very much to the improvement-oriented mindset in EBS – “If there is a will, there is a way”.

Mariell Toiger, International Business Administration MA graduated in 2014
Anett Kulbin

EBSi sisekeskkond on väga toetav just ettevõtlusega alustamise juures. Ettevõtte alustamine nõuab kõige suuremat pingutust ja input’i loomulikult asjaarmastajatelt ehk loojatelt, kuid saan öelda, et EBSist saime palju julgustust esimeseks sammuks.

Anett Kulbin, Ettevõtluse ja ärijuhtimise BA tudeng
Nick Vocht

EBS pakkus mulle ideaalselt tasakaalustatud valiku professionaalseid loenguid nii kohalike kui ka välislektorite poolt + laialdase valiku huvitavaid sotsiaalseid üritusi. See on oluline nii ülikoolis õpitavate aastate jooksul kui ka edaspidiseks eluks, selleks et aru saada kui väga on tasakaaalustatud eluks vaja nii karjääri kui ka sotsiaalset elu, mitte ainult ühte või teist.

Nick Vocht, Rahvusvahelise ärijuhtimise MA kraad aastast 2004
Victoria Tääker

EBS on nende aastate jooksul andnud kuhjaga praktilisi teadmisi, julguse tegutseda ja toonud minu kõrvale hulganisti tublisid ja tegusaid noori inimesi, kellega tulevikus suuri asju teha. EBSi üliõpilasesinduse aseesimehena olen saanud õppida inimeste juhtimist ja koordineerimist ning seda ka rahvusvahelisel tasandil.

Victoria Tääker, Rahvusvahelise ärijuhtimise BA kraad aastast 2017
Kaarel Kotkas

EBSis pannakse suurt rõhku ettevõtlusõppele. Teadmine, et saan loengus õpitut juba järgmisel päeval tööl rakendada võimaldab teha targemaid juhtimisotsuseid, vältida tüüpvigu ja näha kaugemale.

Kaarel Kotkas, Ettevõtluse ja ärijuhtimise BA tudeng