Töötajad

Õppeosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377
Katrin Lepa-Ruben Õppekorralduse peaspetsialist katrin.ruben@ebs.ee +372 665 1332
Liina Reimann Vastuvõtuspetsialist liina.reimann@ebs.ee +372 665 1340
Kati Kirsipuu Õppekorralduse spetsialist kati.kirsipuu@ebs.ee +372 665 1326
Maarja Laos Õppekorralduse spetsialist maarja.laos@ebs.ee +372 665 1333
Sheila Süda Õppekonsultant (bakalaureuseõpe) sheila.syda@ebs.ee +372 665 1321
Kaisa Liiv Õppekonsultant (bakalaureuseõpe) kaisa.liiv@ebs.ee +372 665 1334
Kaisa Lindenburg Õppekonsultant (magistriõpe) kaisa.lindenburg@ebs.ee +372 665 1320
Karmen Harju Õppesekretär karmen.harju@ebs.ee +372 665 1325
Karin Meibaum Õppesekretär karin.meibaum@ebs.ee +372 665 1319
Sami Soinio E-õppe spetsialist sami.soinio@ebs.ee  
Airi Vesk Õppekorralduse spetsialist airi.vesk@ebs.ee +372 665 1326
Kertu Piiriselg Õppetoolide assistent kertu.piiriselg@ebs.ee +372 665 1344

Välis- ja korporatiivsuhete osakond

nimi ametikoht e-post telefon
Sirli Kalep Välis- ja korporatiivsuhete osakonna juhataja, välissuhete ja Erasmus+ koordinaator sirli.kalep@ebs.ee +372 665 1369
Susanne Söödor Erasmus+ projektijuht susanne.soodor@ebs.ee +372 665 1369
Kadri Laar Välissuhete projektijuht kadri.laar@ebs.ee +372 665 1373
Katre Kärner *Lapsehoolduspuhkusel    

Kommunikatsiooni ja turundusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Anni Metstak Juhataja anni.metstak@ebs.ee +372 665 1355
Helen Siimsen Turundusjuht helen.siimsen@ebs.ee +372 665 1366

Finants- ja haldusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305

 

Raamatupidamine

nimi ametikoht e-post telefon
Tiina Veikesaar Pearaamatupidaja tiina.veikesaar@ebs.ee +372 665 1306
Relje Vuks Raamatupidaja relje.vuks@ebs.ee +372 665 1304
Maret Kirs Raamatupidaja maret.kirs@ebs.ee +372 665 1304

 

IT-teenistus 

nimi ametikoht e-post telefon
Olev Loitme IT-juht olev.loitme@ebs.ee +372 665 1375
Riho Saamel IT-spetsialist riho.saamel@ebs.ee +372 665 1336

EBS Helsingi filiaal

nimi ametikoht e-post telefon
Sigrid Lainevee Helsingi filiaali juhataja sigrid.lainevee@ebs.ee +372 665 1354; +372 511 2505
Emma Suomalainen Õppekonsultant emma.suomalainen@ebshelsinki.fi +358 40 847 0031
Liisa Leppävuori Kommunikatsiooni ja vastuvõtu spetsialist liisa.leppavuori@ebshelsinki.fi  +358 40 844 2840
Essi Sarvela Lapsehoolduspuhkusel* essi.sarvela@ebshelsinki.fi  

Raamatukogu

nimi ametikoht e-post telefon
Eda Pihu Raamatukogu juhataja eda.pihu@ebs.ee +372 665 1307
Sirje Märss Infospetsialist sirje.marss@ebs.ee +372 665 1308
Karmen Kubjas Infospetsialist karmen.kubjas@ebs.ee +372 665 1308
Elizabeth-Maria Siitam Infospetsialist elizabeth.siitam@ebs.ee  +372 665 1307
Katrin Talvi Infospetsialist katrin.talvi@ebs.ee +372 665 1307