Rektoraat

Nimi ametikoht e-post telefon

Arno Almann

Rektor, professor, PhD

arno.almann@ebs.ee

+372 665 1351

Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300

Maarja Murumägi

Akadeemiline prorektor

maarja.murumagi@ebs.ee

+372 665 1385

Kätlin Pulk Teadusprorektor, doktoriõppe juht, kaasprofessor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382

Toomas Danneberg

Välissuhete ja äriarenduse prorektor

toomas.danneberg@ebs.ee

+372 665 1317

Sigrid Lainevee Helsingi filiaali juhataja sigrid.lainevee@ebs.ee +372 665 1354; +372 511 2505
Anto Liivat Bakalaureuseõppejuht, lektor anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Olav Aarna Teadus- ja arendusnõukogu esimees, professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Meelis Kitsing Majandusteooria ja rahanduse õppetooli hoidja, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1382
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee   
Katri Kerem MA õppekava juht, turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli juhataja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1382
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377
Sirli Kalep Välis- ja korporatiivsuhete osakonna juhataja, rektori nõunik välis- ja vilistlassuhete alal sirli.kalep@ebs.ee +372 665 1369
Helen Siimsen Turundusjuht helen.siimsen@ebs.ee +372 665 1366

 

Rektoraadi büroo 

NIMI Ametikoht e-post telefon
Triin Sillaots Büroo juhataja triin.sillaots@ebs.ee +372 665 1318
Maarja Värav Rektori abi maarja.varav@ebs.ee +372 665 1300
Mari-Liis Põld Digitehnoloogiliste arenduste projektijuht mari-liis.pold@ebs.ee  +372 529 8908
Heikki Päeva Rektoraadi nõunik heikki.paeva@ebs.ee  
Kadri Osula Projektijuht kadri.osula@ebs.ee +372 665 1386
Anni Metstak Avalike suhete spetsialist anni.metstak@ebs.ee  +372 665 1355
Iris Raudsik Turunduse- ja kommunikatsiooni projektijuht iris.raudsik@ebs.ee +372 527 4123
Reet Talvik Personalispetsialist reet.talvik@ebs.ee +372 665 1302
Janne Jansons Arhivaar-asjaajaja janne.jansons@ebs.ee +372 665 1350
Toomas Püüe Haldusabi toomas.pyye@ebs.ee +372 665 1350