Rektoraat

Nimi ametikoht e-post telefon

Meelis Kitsing

Rektor, juhatuse esimees, professor, PhD

meelis.kitsing@ebs.ee

+372 665 1351

Mart Habakuk Kantsler, SA Estonian Business School juhatuse liige mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300

Maarja Murumägi

Akadeemiline prorektor, lektor

maarja.murumagi@ebs.ee

+372 665 1385

Kätlin Pulk Teadusprorektor, doktoriõppe juht, kaasprofessor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382

Xiaotian Zhang

Helsingi filiaali prorektori kohusetäitja xiaotian.zhang@ebs.ee +372 665 1317
Arno Almann Juhatuse liige, professor, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Olav Aarna Senati eetikakomisjoni esimees, professor olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Anto Liivat Bakalaureuseõppejuht, lektor anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Jim Seltenrijch MBA ja intBEB arendusjuht, nooremteadur jim.seltenrijch@ebs.ee  
Katri Kerem MA õppekava juht, turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli hoidja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Kaire Põder Senati teadus ja arenduskomisjoni esimees, professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Urmas Kaarlep Majandusteooria ja rahanduse õppetooli hoidja urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1349
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  +372 665 1344

 

Rektoraadi büroo 

NIMI Ametikoht e-post telefon
Triin Sillaots Büroo juhataja triin.sillaots@ebs.ee +372 665 1318
Kadri Osula Prorektori abi/ projektijuht kadri.osula@ebs.ee +372 665 1386
Liis Leidsaar Projektijuht liis.leidsaar@ebs.ee +372 665 1373
Reet Talvik Personalispetsialist reet.talvik@ebs.ee +372 665 1302
Gretel  Alver Talendiotsingu ja arendusjuht gretel.alver@ebs.ee +372 665 1300
Mirell Merirand Hanke projektijuht mirell.merirand@ebs.ee  
Janne Jansons Arhivaar-asjaajaja janne.jansons@ebs.ee +372 665 1350
Toomas Püüe Haldusabi toomas.pyye@ebs.ee +372 665 1350