Senat

NIMI AMetikoht e-Mail telefon
Meelis Kitsing Rektor, Senati esimees, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1351
Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300
Maarja Murumägi Õppeprorektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Regina Erlenheim Teadusprorektor, PhD regina.erlenheim@ebs.ee       
Andreas Veispak R&D tulemusüksuse juht andreas.veispak@ebs.ee  
Jari Kukkonen EBS Executive Education juhataja, Executive MBA juhtivõppejõud jari.kukkonen@ebs.ee  
Arno Almann Emeriitrektor, professor, Senati akadeemilise komisjoni esimees, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1330
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  
Katri Kerem Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli hoidja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Anto Liivat Bakalaureuseõppe juht, lektor anto.liivat@ebs.ee  
Jim Seltenrijch Magistriõppe juht, lektor jim.seltenrijch@ebs.ee  
Olav Aarna Senati eetikakomisjoni esimees, Juhtimise õppetooli professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Riina Koris Kaasprofessor, PhD riina.koris@ebs.ee +372 665 1384
Kaire Põder Professor, PhD  kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Jukka Veikko Mäkinen Professor, PhD  jukka.makinen@ebs.ee  
Kätlin Pulk Kaasprofessor, PhD katlin.pulk@ebs.ee  
Juan R. Saenz-Diez Vaba Majandusmõtte Keskuse juht juan.saenz-diez@ebs.ee  
Niveditha Pankova Abiprofessor, PhD nivedhitha.pankova@ebs.ee  
Riina Kerner Doktoriõppe üliõpilane riina.kerner@ebs.ee  
Marten Padama Bakalaureuseõppe üliõpilane, ÜE juht marten.padama@ebs.ee +372 665 1365
Mirjam Moisto Bakalaureuseõppe üliõpilane mirjam.moisto@ebs.ee +372 665 1365
Veera Forsell Bakalaureuseõppe üliõpilane veera.forsell@ebs.ee +372 665 1365