Senat

NIMI AMetikoht e-Mail telefon
Meelis Kitsing Rektor, Senati esimees, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1351
Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300
Maarja Murumägi Akadeemiline prorektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Kätlin Pulk Teadusprorektor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Andreas Veispak R&D tulemusüksuse juht andreas.veispak@ebs.ee  
Jari Kukkonen EBS Executive Education juhataja, Executive MBA juhtivõppejõud jari.kukkonen@ebs.ee  
Arno Almann Senati akadeemilise komisjoni esimees, Emeriitrektor, professor, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1330
Tõnu Küttmaa SA Estonian Business School Nõukogu esimees tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, PhD marge.taks@ebs.ee  
Katri Kerem Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli hoidja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Urmas Kaarlep Majandusteooria- ja rahanduse õppetooli hoidja urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1344
Anto Liivat Bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee  
Jim Seltenrijch Juhtimisõppetooli lektor, magistriõppe juht jim.seltenrijch@ebs.ee  
Olav Aarna Senati eetikakomisjoni esimees, Juhtimise õppetooli professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Riina Koris Kaasprofessor riina.koris@ebs.ee +372 665 1384
Kaire Põder Senati teadus- ja arenduskomisjoni esinaine, Majandusteooria- ja rahanduse õppetooli professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Jukka Veikko Mäkinen Turunduse- ja kommunikatsiooni õppetooli professor jukka.makinen@ebs.ee  
Juan R. Saenz-Diez Vaba Majandusmõtte Keskuse juht juan.saenz-diez@ebs.ee  
Ragnar Siil Doktoriõppe üliõpilane ragnar.siil@ebs.ee  
Cathy Vahi Bakalaureuseõppe üliõpilane, ÜE juht cathy.vahi@ebs.ee +372 665 1365
Hanne-Lore Väin Bakalaureuseõppe üliõpilane hanne.vain@ebs.ee +372 665 1365
Natali Roose Bakalaureuseõppe üliõpilane natali.roose@ebs.ee +372 665 1365