Senat

NIMI AMetikoht e-Mail telefon
Meelis Kitsing Rektor, Senati esimees, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1351
Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300
Arno Almann SA Estonian Business School juhatuse liige, professor, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1382
Maarja Murumägi Akadeemiline prorektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Kätlin Pulk Teadusprorektor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Xiaotian Zhang EBS Helsingi prorektor xiaotian.zhang@ebs.ee +372 665 1317
Tõnu Küttmaa SA Estonian Business School Nõukogu esimees tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, PhD marge.taks@ebs.ee +372 665 1344
Katri Kerem Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli juhataja, MA õppekava juht, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Urmas Kaarlep Majandusteooria- ja rahanduse õppetooli hoidja urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1349
Anto Liivat Bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Jim Seltenrijch MBA õppekava esindaja jim.seltenrijch@ebs.ee  
Olav Aarna Juhtimise õppetooli professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Riina Koris Turunduse- ja kommunikatsiooni õppetooli professor riina.koris@ebs.ee +372 665 1384
Kaire Põder Majandusteooria- ja rahanduse õppetooli professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
John Paul Broussard Majandusteooria- ja rahanduse õppetooli professor, rahanduse valdkonna juht john.broussard@ebs.ee +372 655 1316
Ave Lauren Juhtimisuuringute Keskuse esindaja ave.lauren@ebs.ee  
Juan Saenz-Diez Vaba Majandusmõtte Keskuse juht    
Martin Mee  Magistriõppe üliõpilane, ÜE juht martin.mee@ebs.ee +372  665 1365
Ragnar Siil Doktoriõppe üliõpilane ragnar.siil@ebs.ee  
Lisette Parts Bakalaureuseõppe üliõpilane lisette.parts@ebs.ee +372 665 1365
Karolin Veeorg Bakalaureuseõppe üliõpilane karolin.veeorg@ebs.ee