Sündmus

08 09.21

Juhtimisprogrammi Ait infopäev

15:00 - 17:00
Estonian Business School, IV korrus

14. oktoobril alustab EBS Executive Educationi ja
Eesti Arhitektuurikeskuse ühisprogramm AIT.

Ait on läbi ajaloo olnud majapidamise üks olulisemaid ruume. Sinna viidi asjad, mis pidid säilima kaua ja mille olemasolu peeti väga oluliseks. Aidas võeti vastu otsuseid ja peeti nõu. 

 

Juhtimisoskustega on nii, et heal juhil peaks neid varasalves olema palju. Nende oskuslik kasutamine toob edu. Need on oskused, mida ei ole võimalik robotitel automatiseerida ning nende kasutamisel võib jõuda aina paremate tulemusteni. Just sellest lähtuvalt on koostöös Eesti Arhitektuurikeskusega ellu kutsutud arhitektuuri-, projekteerimis-, ehitus- ja inseneeriavaldkonna juhtidele suunatud arenguprogramm, mille eesmärgiks on aidata viia valdkonna juhtimiskultuur uuele tasemele, mis looks uusi võimalusi nii kohalikul kui välisturgudel. 

 

Programmi infopäev toimub 8. septembril kl 15:00 EBSis. Registreeru infopäevale SIIN.

 

Arenguprogramm on mõeldud arhitektuuri- ja ehitusvaldkonna juhile:

  • Kellel on soov areneda.
  • Kellel on ambitsioon panustada oma ettevõtte kasvu ja areneda juhtkonna liikmeks.
  • Kes vajavad tööturul konkurentsis püsimiseks uusi oskuseid või olemasolevate oskuste täiendamist.
  • Kes tahavad õppida lahendades kaasõppuritega praktilisi tööülesandeid.
  • Kes eelistavad õppida eesti keeles koos oma valdkonna kolleegidega.
  • Kes lepivad vaid Eesti parima äriharidusega.

Arenguprogrammi üldisem eesmärk on täiendada valdkonna juhtide teadmisi enda ja oma ettevõtete tulemuslikumaks juhtimiseks ja seeläbi konkurentsivõime tõstmiseks nii kodu kui välisturgudel.

Add to Calendar 2021-09-08 15:00:00 2021-09-08 17:00:00 Juhtimisprogrammi Ait infopäev 14. oktoobril alustab EBS Executive Educationi ja Eesti Arhitektuurikeskuse ühisprogramm AIT. Ait on läbi ajaloo olnud majapidamise üks olulisemaid ruume. Sinna viidi asjad, mis pidid säilima kaua ja mille olemasolu peeti väga oluliseks. Aidas võeti vastu otsuseid ja peeti nõu.    Juhtimisoskustega on nii, et heal juhil peaks neid varasalves olema palju. Nende oskuslik kasutamine toob edu. Need on oskused, mida ei ole võimalik robotitel automatiseerida ning nende kasutamisel võib jõuda aina paremate tulemusteni. Just sellest lähtuvalt on koostöös Eesti Arhitektuurikeskusega ellu kutsutud arhitektuuri-, projekteerimis-, ehitus- ja inseneeriavaldkonna juhtidele suunatud arenguprogramm, mille eesmärgiks on aidata viia valdkonna juhtimiskultuur uuele tasemele, mis looks uusi võimalusi nii kohalikul kui välisturgudel.    Programmi infopäev toimub 8. septembril kl 15:00 EBSis. Registreeru infopäevale SIIN.   Arenguprogramm on mõeldud arhitektuuri- ja ehitusvaldkonna juhile: Kellel on soov areneda. Kellel on ambitsioon panustada oma ettevõtte kasvu ja areneda juhtkonna liikmeks. Kes vajavad tööturul konkurentsis püsimiseks uusi oskuseid või olemasolevate oskuste täiendamist. Kes tahavad õppida lahendades kaasõppuritega praktilisi tööülesandeid. Kes eelistavad õppida eesti keeles koos oma valdkonna kolleegidega. Kes lepivad vaid Eesti parima äriharidusega. Arenguprogrammi üldisem eesmärk on täiendada valdkonna juhtide teadmisi enda ja oma ettevõtete tulemuslikumaks juhtimiseks ja seeläbi konkurentsivõime tõstmiseks nii kodu kui välisturgudel. Estonian Business School, IV korrus EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public