Sündmus

25 05.22

Turundusjuhi arenguprogrammi virtuaalne infopäev "Kui pikk on turundusjuhi karjäär?"

10:00 - 11:30
EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn

13. septembril 2022 alustab EBSis Turundusjuhi arenguprogramm (TUJU) IV lend

 

Turundusjuhi arenguprogramm (TUJU) on mõeldud turundusjuhile, kellel on ambitsioon areneda ja võtta rohkem vastutust ettevõtte juhtimisel. TUJU programmi eesmärgiks on tõsta turundusjuhtide eneseteadlikkust ja arendada juhtimiskompetentse, et toetada nende liidriks kasvamist. 

 

Programmi virtuaalne infopäev "Kui pikk on turundusjuhi karjäär?" toimub 25. mail 2022 algusega kell 10:00 virtuaalses keskkonnas. Infopäeva kestus on orienteeruvalt 1,5 tundi, osalemine on tasuta.

  • Mis on turundusjuhtide peamised dilemmad ja väljakutsed?
  • Kas väide, et marketingijuhi karjäär on teiste juhtkonnaliikmetega võrreldes lühem ja lüheneb veelgi vastab tõele?

Infopäeva juhib programmi juhtivõppejõud Merle Viirmaa.

 

 

REGISTREERU INFOPÄEVALE

 

Registreerunud osalejatele saadetakse virutaalse klassiruumi info personaalselt emailiga.

 

Add to Calendar 2022-05-25 10:00:00 2022-05-25 11:30:00 Turundusjuhi arenguprogrammi virtuaalne infopäev "Kui pikk on turundusjuhi karjäär?" 13. septembril 2022 alustab EBSis Turundusjuhi arenguprogramm (TUJU) IV lend   Turundusjuhi arenguprogramm (TUJU) on mõeldud turundusjuhile, kellel on ambitsioon areneda ja võtta rohkem vastutust ettevõtte juhtimisel. TUJU programmi eesmärgiks on tõsta turundusjuhtide eneseteadlikkust ja arendada juhtimiskompetentse, et toetada nende liidriks kasvamist.    Programmi virtuaalne infopäev "Kui pikk on turundusjuhi karjäär?" toimub 25. mail 2022 algusega kell 10:00 virtuaalses keskkonnas. Infopäeva kestus on orienteeruvalt 1,5 tundi, osalemine on tasuta. Mis on turundusjuhtide peamised dilemmad ja väljakutsed? Kas väide, et marketingijuhi karjäär on teiste juhtkonnaliikmetega võrreldes lühem ja lüheneb veelgi vastab tõele? Infopäeva juhib programmi juhtivõppejõud Merle Viirmaa.     REGISTREERU INFOPÄEVALE   Registreerunud osalejatele saadetakse virutaalse klassiruumi info personaalselt emailiga.   EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public