Sündmus

26 01.23

UUS! Rahvusvaheline tippjuhtide programm "21 century leader" alustab

26.01.2023 09:30 - 28.01.2023 16:30
5 Euroopa linna
visu

Estonian Business School (EBS) Executive Education kutsub koostöös teiste mainekate ülikoolide ja rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertidega tippjuhte arenguprogrammi, mis aitab ettevõtetel jõuda eduni jätkusuutlikult, loodusvarasid säästes ning inimeste heaolu tagades.

 

Ingliskeelne arenguprogramm alustab 2023. aasta jaanuaris ning koosneb kuuest 3-päevasest moodulist:

  • globaalsed megatrendid (EBS Helsingi ülikoolilinnak, Soome),
  • jätkusuutlikud ja ringsed äristrateegiad (Rennes'i ärikool, Prantsusmaa),
  • tehnoloogia ja andmehaldus (Kozminski ülikool, Poola),
  • roheline rahandus (EBS Tallinna ülikoolilinnak, Eesti),
  • juhtimine ja organisatsioon (St. Galleni ülikooli koolituskeskus, St. Gallen, Šveits) ning
  • turundus ja transformatsioon (EBS Tallinna ülikoolilinnak, Eesti).

 

Ehk 3 maailma tippliigasse kuuluvat ülikooli, 12-kuuline arenguprogramm 5s Euroopa linnas, kuus 3-päevast moodulit ja uuendusmeelsed õppejõud ja praktiseerivad tippjuhid.

 

Julgelt arvame, et piirkonna parim juhtimisprogramm! 

 

Eesti Energia on programmi valideerinud  selle disainimsest alates. Vaata SIIT, mida peab oluliseks juhatuse esimees Hando Sutter.

 

 

Add to Calendar 2023-01-26 09:30:00 2023-01-28 16:30:00 UUS! Rahvusvaheline tippjuhtide programm "21 century leader" alustab Estonian Business School (EBS) Executive Education kutsub koostöös teiste mainekate ülikoolide ja rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertidega tippjuhte arenguprogrammi, mis aitab ettevõtetel jõuda eduni jätkusuutlikult, loodusvarasid säästes ning inimeste heaolu tagades.   Ingliskeelne arenguprogramm alustab 2023. aasta jaanuaris ning koosneb kuuest 3-päevasest moodulist: globaalsed megatrendid (EBS Helsingi ülikoolilinnak, Soome), jätkusuutlikud ja ringsed äristrateegiad (Rennes'i ärikool, Prantsusmaa), tehnoloogia ja andmehaldus (Kozminski ülikool, Poola), roheline rahandus (EBS Tallinna ülikoolilinnak, Eesti), juhtimine ja organisatsioon (St. Galleni ülikooli koolituskeskus, St. Gallen, Šveits) ning turundus ja transformatsioon (EBS Tallinna ülikoolilinnak, Eesti).   Ehk 3 maailma tippliigasse kuuluvat ülikooli, 12-kuuline arenguprogramm 5s Euroopa linnas, kuus 3-päevast moodulit ja uuendusmeelsed õppejõud ja praktiseerivad tippjuhid.   Julgelt arvame, et piirkonna parim juhtimisprogramm!    Eesti Energia on programmi valideerinud  selle disainimsest alates. Vaata SIIT, mida peab oluliseks juhatuse esimees Hando Sutter.     5 Euroopa linna EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public