Parim äriharidus ootab Sind - kandideeri EBSi!

ebs
Vastuvõtt EBSi ülikooli 2022/2023 õppeaastaks on avatud! Jaanuaris alustab uus eestikeelne 1-aastane MBA juhtidele.

Alanud vastuvõtu raames saab avaldusi esitada nii bakalaureuse-, magistri- kui doktoriõppesse. Kandideerida on võimalik kõikidele EBSi õppekavadele. Tutvu bakalaureuse õppekavadega siin ja magistri õppekavadega siin.
  
Kevadsemestril on võimalik õpinguid alustada kahel õppekaval: ettevõtlus ja ärijuhtimine (sessioonõpe) ja üheaastane eestikeelne MBA.

 

Talvised vastuvõtuvestlused toimuvad Tallinnas 12. jaanuaril 2022 (avalduste esitamise tähtaeg 10. jaanuaril), Helsingis 20. jaanuaril 2022 (avalduste esitamise tähtaeg 17. jaanuaril). 
 
Kandideerimiseks esita avaldus läbi SAISi  (Tallinn) või DreamApply (Helsingi filiaal). 
 

Vastuvõtuinfo


Üliõpilaskandidaadid, kes soovivad õpingutega algust teha sügissemestril, saavad sisseastumisavaldusi esitada ka märtsis, juunis ja juulis 2022. 
        

Kandideerimise ühe osana tuleb sisseastujal osaleda ka sisseastumisvestlusel, kus hinnatakse kandidaadi motivatsiooni, ambitsiooni ja arutlusoskust. Vestlus on ka suurepärane võimalus kohtuda EBSi tunnustatud õppejõudude, vilistlaste ning üliõpilastega. 
 

Kui Sul on tekkinud küsimusi sisseastumise kohta, siis broneeri virtuaalne konsultatsioon meie vastuvõtu ja üliõpilaskogemuse projektijuhti Liina Reimanniga siin.