Vastuvõtt 2024/2025

a
EBS on 35 tegutsemisaasta jooksul tõestanud end kui kõrgelt hinnatud, kvaliteetse ja praktilise äri- ning ettevõtlushariduse pakkuja. Jätkame noortele tulevikutegijatele, tippspetsialistidele, keskastmejuhtidele ja ettevõtjatele ettevõtlusteadmiste ning ärihariduse pakkumist, avades sügis 2024 vastuvõtu. Ootame avaldusi ülikooli bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppesse.

Hea teada: EBS bakalaureuse- ja magistriõppe sisseastumisvestlustel on võimalik osaleda kas märtsis, juunis või juulis 2024. Sobiva vestlusaja osas palume valiku teha avalduse esitamisel.
 


BAKALAUREUSEÕPE

Bakalaureuseõppekavadest saab EBSis valida inglisekeelsete Mõjuettevõtlus ja Rahvusvaheline ärijuhtimine õppekava ning eestikeelse Ettevõtlus ja ärijuhtimine õppekava vahel. Õppekavad on läbinud värskenduse ja ootavad särasilmseid ning teotahtelisi noori.

 

Anto Liivat, bakalaureuseõppe juht, julgustab omandama bakalaureusekraadi just EBSis:

Mõjuettevõtluse õppekaval keskendutakse kaastudengitega oma ettevõtte loomisele. Rahvusvahelise ärijuhtimise õppekaval omandatakse aga põhjalikud teadmised turunduse ja kommunikatsiooni või rahanduse ja majandusarvestuse suunal, töötamaks ärijuhina suuremas rahvusvahelises ettevõttes. Uuendatud ettevõtluse ja ärijuhtimise õppekaval on võimalik õppida nii päeva- kui ka sessioonõppes, ühtlasi avaneb võimalus spetsialiseeruda iduettevõtluse või äriarenduse suunal. Meie vilistlased hindavad kõrgelt rahvusvahelist õpikeskkonda, samuti välisõpinguid võimaldavat partnerülikoolide võrgustikku. Kõrgelt on hinnatud ka õppejõud, kes oskavad isikliku kogemuse varal seostada tõenduspõhised lähenemised juhtide ees seisvate eluliste väljakutsetega. Nõnda saab tudeng tipptasemel ettevalmistuse, et ärimaailmas oma unistusi targalt ellu viia. Samuti tooksin erilisena välja meie põhjaliku uuenduskuuri läbinud EBSi praktikaprogrammi, mis pälvis 2023. aastal Haridus- ja Noorteameti tunnustatud praktikasüsteemi kvaliteedimärgise ning toetab tõhusalt erineva töökogemusega üliõpilaste isiklikku ja erialast arengut.“

 

Bakalaureuse õppekavad:

VASTUVÕTU INFO SIIN.
 


MAGISTRIÕPE

Magistriõppes pakume mitmeid erinevaid inglisekeelseid õppimisvõimalusi. Tulenevalt sellest, millised on Sinu karjäärialased ambitsioonid ja vajadused või enesearengu plaanid, saad EBSi magistriõppes õppida ning spetsialiseeruda sulle olulises valdkonnas. Lisaks avaneb magistriõppe tudengitel võimalus õppida EBSi partnerülikoolis (ülikoole valikus 60) või omandada topeltdiplom maailma tipptasemel Belgia Liège’i ülikoolis.
Kuivõrd magistriõppekavade õppevormiks on sessioonõpe, saad magistrikraadi omandada mugavalt töö kõrvalt, karjääri katkestamata!

 

Jim Seltenrijch, magistriõppe juht lisab: 
Ootame EBSi ka kõiki neid, kes on omandanud bakalaureusekraadi, soovivad süvendada ja/või laiendada oma oskusi ja teadmisi juhtimise valdkonnas. Tudengitele, kel ei ole bakalaureusekraadi äriga seotud erialal, on mõeldud meie MBA programmid. Varasema akadeemilise hariduse põhjal on võimalik kvalifitseeruda kas 1-aastasele või 2-aastasele MBA õppekavale. Uuendusena on 1-aastane MBA õppekava sügissemestril alustamas ka eesti keeles!

Huvilistele, kel bakalaureusekraad äriga seotud erialal, pakume mitmekesist MA programmide valikut.
Meie 2-aastane MA programm keskendub Äriinnovatsioonile, kus teisel õppeaastal on võimalik spetsialiseeruda valitud suunale ja soovi korral avaneb unkaalne võimalus omandada topeltkraad Belgias.
1-aastased MA programmid on aga mõeldud töökogemusega õppuritele, keskendudes kas rohemajandusele ja innovatsioonile või siis digitaliseerimisele ja idufirmade majandusele
.“
 

Magistriõppekavad / eng (sessioonõpe):

VASTUVÕTU INFO SIIN.
 


DOKTORIÕPE

Meie doktoriõpe keskendub juhtimisele ja on unikaalne, personaliseeritud ning tihedalt seotud reaalse elu aktuaalsete teemadega. 

 

Regina Erlenheim, doktoriōppe juht: 
EBSi juhtimisalane doktoriõpe on Eesti kontekstis unikaalne. Tulevastel tudengitel on võimalus valida klassikalise akadeemilise suuna vahel (mis on olemuselt rohkem traditsiooniline uurimistöö) ja rakendusliku suuna vahel, kus fookus konkreetsete probleemide lahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel. Avalduste esitamine on avatud ja ootame põnevusega oma ridadesse uusi doktorante!
 

DOKTORIÕPPE LISAINFO SIIN.
 


EBS on kogukond, kus peame oluliseks nii sinu isiklikku kui ka EBSi kogukondlikku arengut. Siin õppides kasvame ja areneme koos! Peame oluliseks lahendada kaasaja ettevõtete, tippspetsialistide ja juhtide väljakutseid maailmast hoolival vastutustundlikul moel. Hoiame omasid, väärtustame kõrgelt oma tudengeid ja vilistlasi. Nõnda toimides usume, et EBS annab parima potentsiaali eduks ettevõtluses ja ärimaailmas laiemalt.

 

Seega, kui Sul on unistused ja ambitsioonid, tule liitu ettevõtlike ebsikatega!