EBS Podcast

Tere tulemast kuulama EBSi Podcast'e!

EBSi esimene taskuhäälingute sari on , mida veab Caleb Brunick 

Just Go podcast'i osad tutvustavad EBSi partnerülikoole, vahetusüliõpilaseks kandideerimise protsessi ja eluolu ning õppimist teises riigis. 

 

EBSi podcast'e salvestatakse EBSi 4. korruse stuudios aadressil Lauteri 3, Tallinn.

 

"EBS under 30"

"EBS under 30" toob teieni noored ja ambitsioonikad ettevõtjad, kes jagavad huvitavaid lugusid. Neid kõiki ühendab EBS, positiivne ellusuhtumine ning soov muuta maailma.

 

Kuidas nad ettevõtlusesse sattusid? Kust tulevad head ideed ja kuidas neid ellu viia? Mis on äriülikooli roll selles kõiges ja mis aineid nad soovitaksid ülikoolis veel õpetada? Nendele küsimustele otsime koos vastuseid. Me lubame: kui kuulate, siis inspireerute! 

 

Saate külalised:

  • Arpad Joosep Kääramees - Nutiklaas / http://www.nutiklaas.ee/
    Kuidas alustada ettevõtlusega? Kellega ja kuidas võib oma äriideed arutada? Kas hobist võib saada töö? 
  • Jürgen Jürgenson - Thorgate / https://thorgate.eu/
    Mis värk nende andmetega on? Kuidas digitaliseeruda ja mis tähendab masinõpe? 
  • Kristjan Oro - aTalent / https://atalent.ee/
    Kes on talent ja kuidas neid leida? Mis oskustega inimesi otsivad tööandjad? Kas üks amet ja valdkond terveks eluks on mõistlik mõtteviis? Miks peab aktiivne olema ja julgeda vastutada?
  • Cathy Vivien Vahi - Netikool / https://netikool.ee/

Kuidas on võimalik ennast jagada kahe täiesti erineva fookusega ettevõtte vahel? Kas selleks, et oma ideed ellu viia on vaja palju raha? Kas sõpradega on hea mõte äri teha?

Kas innovaatiline toode peab olema digitaalne ja nutikas? Mis on aeg ja kuidas seda eriliselt kogeda?  Kuidas on võimalik, et lihtne, puutöö klassis tehtud toode, saab nii kuulsaks, et seda tellitakse teiselt poolt maakera?

Mis vahe on ettevõtjal ja ettevõtlikul inimesel? Mis vahendeid on vaja, et oma ideed ellu viia? Juba tuttav teema - sõpradega ettevõtlusesse.. mis on kogemused? Et saada heaks juhiks, pead alustama algusest .. miks?