Kiur Lootus

Kiur Lootus

Kiur Lootus

Programmi juhtivõppejõud
Lühitutvustus

Juhtimisprogrammi AIT juhtivõppejõud

Executive Coaching Centre juhtimis-coach

LinkeDIn

Kiur Lootus on arhitekt ja arhitektuuribüroo Lootusprojekt üks asutajatest. Peale arhitektina tegutsemise on tal olnud võimalus kaasa lüüa ka teistes ehitussektori ettevõtetes, juhtides Põhjamaades tegutsenud peatöövõtu- ja projektijuhtimisteenust pakkuvat ettevõtet ning osalenud puitmaju tootva ettevõtte ülesehitamises. Need tegevused on andnud talle mitmekülgseid kogemusi meeskondade üles ehitamisest ning strateegiate väljatöötamisel.

 

Kiur on alati soovinud läheneda väljakutsetele teistmoodi, kui sektoris seda tavapäaselt tehakse, et leida seeläbi üles võimalikud konkurentsieelised teiste ees. Selline lähenemine on sundinud ennast pidevalt täiendama ja katsetama. Iga katsetus pole ennast alati õigustanud, kuid on andnud kindlasti väärtuslike kogemusi. Neid kogemusi soovibki Kiur täna rakendada ja jagada tegutsedes juhtimis-coach'i ja koolitajana.

 

Kiur avaldas sisuka artikli Äripäevas "Miks tipud murduvad? Üleval ongi hõredam!" Loe artiklit SIIT.

 

KUULAMISSOOVITUSSatelliit #8 võtab teemaks juhtide ja töötajate läbipõlemise, säraküünlad ja molutamise! Kas läbipõlemine ohustab kindlat tüüpi inimesi? Kuidas selle eest kaitsta suure kire ja pühendumusega tegutsevaid töötajaid? Mida teha siis, kui juht ise läbi põleb? Milliseid vajadusi töölkäimine tegelikult rahuldab? Teemat lahkasid Kiur Lootus ja samuti juhtimis-coaching'u taustaga Tiit Kolde. Kuula YoutubestSpotifyst või Apple Podcastist