Merle Viirmaa

merle

Merle Viirmaa

EBS coachingu programmide ja AoEC Estonia juht, PCC
Lühitutvustus

 

Merle õpetab meil järgmistes avatud programmides:

 

Merle ühendab oma töös pikaajalise juhikogemuse ja sügava huvi inimese vastu. Ta on 20 aastat töötanud Eesti suurimate meediaettevõtete juhatustes, on juhtinud strateegilisi muudatusi, kaasajastanud ja uuendanud meediaettevõtete ärimudeleid ning töötanud välja mitme ettevõtte turundusstrateegia. Täna töötab ta juhtimis-coach’i ja -konsultandi ning õppejõuna. Isiklik juhikogemus aitab tal mõista oma klientide väljakutseid.
Merle on hariduselt pedagoog, juhtimisalaseid teadmisi on ta täiendanud rohkearvulistel koolitustel Eestis ja välismaal.
Viimastel aastatel on Merle pühendunud coaching’ule. Ta on coach’ina töötanud rohkem kui 100 juhiga, õppejõuna jaganud coaching’u-oskuseid ja -mõtteviisi pea 400 huvilisega. Merlel on Advanced Practitioner Diploma in Executive Coaching (AoEC, Inglismaa) ja Gestalt Practitioner Diploma (GIS, Taani) sertifikaadid. Ta on Professional Certified Coach (PCC) ning kuulub nii Eesti kui International Coaching Federation (ICF) liikmeskonda.
Merle on ka ajakirja Edasi kolumnist. Tema südamelähedased teemad on olnud muudatuste ja innovatsiooni juhtimine, aga ka naisjuhtimise valdkond.
 

KUULAMIS- JA LUGEMISSOOVITUSED:

  • Piret Mürk-Dubout ja Merle Viirmaa EBSi podcastis Satelliit "Turundusjuhtidel on tavaliselt tippjuhtkonnas lühike iga, ometi on eestlased selles edukad. Miks?"
    Loe episoodi tutvustust ja külaliste soovitusi SIIT. Kuula: Youtube kanalistSpotifystApple Podcastist
  • Merle Viirmaa ja Kiur Lootus "Milline juhtimisstiil teeb inimeste kaasamisel ja voolavuse vähendamisel imesid?"
    Loe episoodi tutvustust ja külaliste soovitusi SIIT. Kuula: Youtube kanalistSpotifystApple Podcastist
  • Loe Merle kolumne SIIT.