Juhtide koolitus - Executive Education
“Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young.” - Henry Ford

Järgmisena algamas

 

2024/2025 algavad arenguprogrammid:

Virtuaalõppe puhul kasutame virtuaalõppe keskkonda Canvas. Canvas on kaasaegne, lihtsasti kasutatav pilvepõhine platvorm, mis on kasutusel paljudes maailma tippülikoolides ning mis toetab interaktiivseid õpetamis- ja õppimismeetodeid.

 

ITIL® on PeopleCert grupile kuuluv kaubamärk, mida võib kasutada PeopleCert loaga. Kõik õigused kaitstud.
PRINCE2® on PeopleCert grupile kuuluv kaubamärk, mida võib kasutada PeopleCert loaga. Kõik õigused kaitstud.

Mis takistab Sul olemast parem juht?

 

Liidri arenguprogrammi järgmine lend alustab 12. september 2024.

 

ebs.ee/liider

Reet Savastver Executive MBA vilistlane

Executive MBA programmi suurim väärtus on praktilisus – erinevate õppetsüklite ja praktikutest õppejõudude abil ning kodutööde kaudu võtad pulkadeks lahti, analüüsid põhjalikult ja paned uuesti kokku ettevõtte arengu ja edu tagamiseks olulised teemad. Ka need, mille olemasolust küll teadsid, kuid aja puudusel tavaolukorras ei tegelenud.

Reet Savastver, Select Service Partner Eesti AS, Executive MBA vilistlane
Urmas Hiie Executive MBA vilistlane

Executive MBA programmil on väga hea ülesehitus, liikudes üldistelt teadmistelt konkreetsete äriprotsesside õppe suunas. Olen väga rahul, et mul õnnestus selles osaleda. Soovitan Executive MBA programmi kõigile tippjuhtidele, kes tunnevad vajadust oma strateegilise mõtlemise arendamiseks.

Urmas Hiie, ETS NORD AS Juhatuse liige, Executive MBA vilistlane
Urmas Kaarlep Practitioner Diploma in Executive Coaching programmi vilistlane

Osalesin programmis, et oma coaching'u oskusi edasi arendada. Programmis osaledes avastasin, et coaching'u väärtus on suurem kui enne arvasin ja coaching'u käigus saavutab tulemusi, mida ilma selleta ei saavuta. Programmi suuremateks väärtusteks on suur praktiliste harjutuste osakaal ja fookus tulevase professionaalse coach'i sügavamale arusaamisele iseendast.

Urmas Kaarlep, Executive Coach, Practitioner Diploma in Executive Coaching programmi vilistlane
Külli Meister

HR direktori töö pakub suurepärast võimalust kasutada oma coaching’u-oskusi igapäevases töös. Mulle kui juhile pakub tõelist rahuldust aidata coaching´u abil töötajal endal teha õigeid järeldusi ning avastada tema tõelist potentsiaali. Töö kvaliteet ja töötaja pühendumine on palju tõhusamad kui ta avastab ise lahendusi oma probleemidele. Coaching ei ole ainult täiendav juhtimisoskus. Coaching’u-meetodisse sügavuti minnes hakkad endalt küsima, mida ma tegelikult tahan ja kes ma tegelikult olen? Seega sa ei aita ainult teisi, vaid sunnid ka ennast peeglisse vaatama ja oma elu kvaliteeti tõstma.

Külli Meister, Antalis International Põhjamaade, Baltikumi, Venemaa HR direktor, Practitioner Diploma in Executive Coaching vilistlane
Ott Kiivikas Coaching Skills Certificate programmi vilistlane

Võin öelda, et tegu on parima koolitusega, millel ma kunagi olen osalenud! Programm õpetas mind vaatama enda sisse, kontrollima oma tundeid ja mõtteid ning seeläbi tegema paremaid otsuseid. Inimeses on ikka väga palju kasutamata ressurssi!

Ott Kiivikas, Eesti Olümpiakomitee, Sportlaskomisjoni liige, tippsportlane, Coaching Skills Certificate programmi vilistlane
Kati Kattai Personalijuhtimise arenguprogrammi vilistlane

Personalijuhtimise arengurogrammi läbinuna saan rahuolevalt tõdeda, et sain, mida olin soovinud ja enamgi veel. Lisaks uute teadmiste omandamisele ja jagamisele tekkis programmis osalejatega tugev ühtekuuluvustunne ja kooskäimised andsid koolitusele lisaks ka toreda seltskondliku poole. Soovitan seda programmi kõigile juhtidele, mitte ainult personaliinimestele. Personalistrateegiast on saanud ettevõtluse üks olulisematest võtmesõnadest inimeste ja meeskondade juhtimisel.

Kati Kattai, KIA Auto AS, kvaliteedi- ja personalijuht, Personalijuhtimise arenguprogrammi vilistlane
Annika Oja Personalijuhtimise arenguprogrammi vilistlane

Alustasin Personalijuhtimise arenguprogrammi ajal, kui olin just asunud tööle personalijuhina. Varasemalt oli minu kogemus finantssektorist ja kokkupuude personalitööga oli ennekõike seotud värbamisega. Lootsin programmist, et saan suures koguses praktilisi näpunäiteid erinevate personalijuhtimise metoodikate osas ja minu ootused täitusid 100%-liselt. Praktiliste oskustena sain enda jaoks personalijuhtimise erinevate arendustegevuste metoodikatest teadmised.

Annika Oja, Agron Halduse OÜ, personalijuht, Personalijuhtimise arenguprogrammi vilistlane
Kristi Kippa Tulemusükususe juhi arenguprogrammi vilistlane

Tulemusüksuse juhi arenguprogramm toob välja olulised tegurid, millele tuleb juhtimisel tähelepanu pöörata, et saavutada paremaid tulemusi ning aidata tõsta ettevõtte efektiivsust. Enesetäiendamine, koolitamine ja teiste kogemuste kuulamine loob võimaluse avardada silmaringi ning näha olulisi faktoreid ka laiemas spektris.

Kristi Kippa, Tele 2 Eesti AS, Kliendihoidmise juht, Tulemusükususe juhi arenguprogrammi vilistlane
Helen Nukk Tulemusükususe juhi arenguprogrammi vilistlane

Tulemusüksuse juhi arenguprogrammis osaledes mõistsin mis on juhtimise ja liidriks olemise vahe. Kindlasti oli väga kasulik ka DiSC analüüs ja tähelepanu pööramine sellele, et rääkima peaks lahendustest mitte probleemidest. Soovitan kursust kõigile ja kindlasti tulen järgmistele koolitustele EBSi.

Helen Nukk, MTÜ TTÜ Üliõpilasküla, Tulemusükususe juhi arenguprogrammi vilistlane
Jevgeni Pärg

Ma pole pidanud enda karjääri jooksul väga tähtsaks eneseanalüüsimist. Pigem analüüsinud oma tegevusi ja tulemusi. Ma pole pööranud piisavalt tähelepanu nö pehmetele väärtustele. TUJU programm avardas mu maailmapilti ning andis mulle palju tööriistu meeskonna-, enese juhtimiseks ja peamiselt iseenda arenguks. Õppida oma valdkonna tippudelt on olnud silmiavav ja kogemuslikult väga rikastav. See on olnud tõeliselt inspireeriv teekond. Soovitan programmi mitte ainult turundusjuhtidele, vaid kõikidele juhtidele, kellel on soov areneda ja oma oskusi tugevdada.

Jevgeni Pärg , Fiberpartner Aps, Turundusjuhi arenguprogrammi osaleja
Egle Merbach

EBS on õppejõudude valikuga vaeva näinud - nad kõik on põnevad oma ala praktikud, kes tulevad õppepäevi andma suure kogemuste pagasi ja innustavate lugudega enda isiklikust tööelust. Soovitan TUJU programmi kõigile, kes soovivad vaadata klassikalistest turunduskoolitustest kaugemale ja tegeleda teadlikult enda arendamisega juhina.

Egle Merbach , Playtech Estonia brändi- ja kommunikatsioonijuht, Turundusjuhi arenguprogrammi osaleja