Sündmus

11 04.24

Eestvedamine digiajastul mikrokraadi programm alustab

11.04.2024 10:00 - 25.05.2024 17:00
Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

 Meie neljandat korda toimub populaarne Leadership in Digital Era mikrokraad pakub osalejatele praktilist kogemust kaasõppuritelt ning teoreetilisi kontseptsioone, et lahendada tänapäeva digitaalsetes organisatsioonides esinevaid juhtimisega seotud väljakutseid.
 

Keskendudes 21. sajandi oskustele, läheme kaugemale traditsioonilisest teadmiste omandamisest, keskendudes pädevuste arendamisele ebakindlates ning keerulistes keskkondades. Mikrokraadi kursused hõlmavad kaasaagseid juhtimis- ja juhtimispõhimõtteid, efektiivseid suhtlemis- ja esitlusoskusi, loomingulisi ja mängulisi juhtimisviise ning mitmekesiste rahvusvaheliste meeskondade juhtimist.

Läbi programmi lõputööprojekti omandavad õpilased praktilise kogemuse, töötades reaalsete ettevõttejuhtumite kallal, suheldes juhtidega ja pakkudes innovaatilisi lahendusi. Programm lõpetades on õpilased valmis rakendama parimaid juhtimispraktikaid, juhtima organisatsioonilisi muutusi ning olema eestvedav liider digitaalsel ajastul. Programmi läbimisel saavad õppijad mikrokraadi tunnistuse.
 

Õppimine toimub koos EBSi magistrantidega ning lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. Õppekohtumised toimuvad reedeti ja laupäeviti üle ühe nädala, kell 10.00-17.00 (kokku 9 nädalat) aprillis ja mais. Esimene kohtumine toimub erandina neljapäeval 11.04.2024

Programmi detailsema sisu koos kursuste sisu, õppejõududega jmt leiad SIIT. Programmi varajase registreeruja hind on 2500€. Mikrokraadi ostukeskkond MyEBSis avatakse detsembris. Töötukassa klientidele toimub programmile registreerumine e-Töötukassa kooliutuste keskkonnas.
  

Osalejatelt eeldatakse lõpetatud kõrgharidust ning inglise keele oskust minimaalselt B2 tasemel. Lisainfo: avatudulikool@ebs.ee
 

Liitu meiega ja saa digiajastu juhiks, kes on valmis edukalt tegutsema volatiilses, ebakindlas, keerulises ja mitmetähenduslikus maailmas. Eel-registreerumine on juba avatud!

Add to Calendar 2024-04-11 10:00:00 2024-05-25 17:00:00 Eestvedamine digiajastul mikrokraadi programm alustab  Meie neljandat korda toimub populaarne Leadership in Digital Era mikrokraad pakub osalejatele praktilist kogemust kaasõppuritelt ning teoreetilisi kontseptsioone, et lahendada tänapäeva digitaalsetes organisatsioonides esinevaid juhtimisega seotud väljakutseid.   Keskendudes 21. sajandi oskustele, läheme kaugemale traditsioonilisest teadmiste omandamisest, keskendudes pädevuste arendamisele ebakindlates ning keerulistes keskkondades. Mikrokraadi kursused hõlmavad kaasaagseid juhtimis- ja juhtimispõhimõtteid, efektiivseid suhtlemis- ja esitlusoskusi, loomingulisi ja mängulisi juhtimisviise ning mitmekesiste rahvusvaheliste meeskondade juhtimist. Läbi programmi lõputööprojekti omandavad õpilased praktilise kogemuse, töötades reaalsete ettevõttejuhtumite kallal, suheldes juhtidega ja pakkudes innovaatilisi lahendusi. Programm lõpetades on õpilased valmis rakendama parimaid juhtimispraktikaid, juhtima organisatsioonilisi muutusi ning olema eestvedav liider digitaalsel ajastul. Programmi läbimisel saavad õppijad mikrokraadi tunnistuse.   Õppimine toimub koos EBSi magistrantidega ning lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. Õppekohtumised toimuvad reedeti ja laupäeviti üle ühe nädala, kell 10.00-17.00 (kokku 9 nädalat) aprillis ja mais. Esimene kohtumine toimub erandina neljapäeval 11.04.2024 Programmi detailsema sisu koos kursuste sisu, õppejõududega jmt leiad SIIT. Programmi varajase registreeruja hind on 2500€. Mikrokraadi ostukeskkond MyEBSis avatakse detsembris. Töötukassa klientidele toimub programmile registreerumine e-Töötukassa kooliutuste keskkonnas.    Osalejatelt eeldatakse lõpetatud kõrgharidust ning inglise keele oskust minimaalselt B2 tasemel. Lisainfo: avatudulikool@ebs.ee   Liitu meiega ja saa digiajastu juhiks, kes on valmis edukalt tegutsema volatiilses, ebakindlas, keerulises ja mitmetähenduslikus maailmas. Eel-registreerumine on juba avatud! Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public