Sündmus

03 04.24

Euroopa Kontrollikoja avatud loeng "Kuhu kaob Euroopa maksumaksja raha? Kes seda kontrollib ja kuidas?

15:00 - 16:00
Lauteri 3, Tallinn
Euroopa Kontrollikoja avatud loeng "Kuhu kaob Euroopa maksumaksja raha? Kes seda kontrollib ja kuidas?

Aprilli alguses tuleb sellest rääkima Euroopa Kontrollikoja liige Keit Pentus-Rosimannus, kes teeb ülevaate Euroopa Liidu rahade kasutamisel silma peal hoidva Kontrollikoja rollist  ja tegevusest.

  • Kas Euroopa Liidul on liikmesriikidega võrreldes kasutada vähe või palju raha?
  • Kuidas läheb koroonakriisile vastuseks loodud 800 miljardi euro suurusel Taasterahastul ja mis kasu sellest tõusnud on?
  • Mida toob Euroopa Liidu tulevik ja kuidas selleks valmistuda?

Seda ja muud saab Kontrollikoja liikmega arutleda tunni aja jooksul EBSi aulas (413), avatud tasuta loeng (eng). Kõik huvilised on oodatud!

Add to Calendar 2024-04-03 15:00:00 2024-04-03 16:00:00 Euroopa Kontrollikoja avatud loeng "Kuhu kaob Euroopa maksumaksja raha? Kes seda kontrollib ja kuidas? Aprilli alguses tuleb sellest rääkima Euroopa Kontrollikoja liige Keit Pentus-Rosimannus, kes teeb ülevaate Euroopa Liidu rahade kasutamisel silma peal hoidva Kontrollikoja rollist  ja tegevusest. Kas Euroopa Liidul on liikmesriikidega võrreldes kasutada vähe või palju raha? Kuidas läheb koroonakriisile vastuseks loodud 800 miljardi euro suurusel Taasterahastul ja mis kasu sellest tõusnud on? Mida toob Euroopa Liidu tulevik ja kuidas selleks valmistuda? Seda ja muud saab Kontrollikoja liikmega arutleda tunni aja jooksul EBSi aulas (413), avatud tasuta loeng (eng). Kõik huvilised on oodatud! Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public