Sündmus

14 06.24

Hommikukohv EBSis „Miks ja kuidas puhata?“

09:00 - 11:00
Lauteri 3, Tallinn
14.06

Kuidas ära tunda, kas oled ise väsinud või keegi sinu tiimist on läbi põlemas? Kas juht on kui puhkamise eeskuju?
Viienda hommikukohvi teeme enne suvepausi ning korraldame koostöös Peaasi.ee ja juhtimiskonsultant, coach ja mentor Ülle Pinnaga.

 

Paneelarutelus toome Sinu ette spetsialistid:
Ülle Pind, juhtimiskonsultant, coach ja mentor;
Minna Sild, Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja, projektijuht
Marko Rillo, MBA programmide ja ülikoolide partnerluse juht

 

EBS Executive Educationi ärihommikute sari toimub iga kuu, kuhu on oodatud ettevõtjad, juhid ja spetsialistid, kes soovivad olla kursis aktuaalsete teemadega ning osaleda vestluses oma ala spetsialistidega.

Peaasi.ee tegeleb vaimse tervise edendamise, vaimse tervise probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas.

Ülle Pind, juhtimiskonsultant, koolitaja, coach ja inspiratsioonikõneleja. Töökogemus Swedbank Eestis, Ericsson Eestis, Elcoteq Tallinnas ja Paikuse Saeveskis. https://www.peoplefirst.ee/

Add to Calendar 2024-06-14 09:00:00 2024-06-14 11:00:00 Hommikukohv EBSis „Miks ja kuidas puhata?“ Kuidas ära tunda, kas oled ise väsinud või keegi sinu tiimist on läbi põlemas? Kas juht on kui puhkamise eeskuju? Viienda hommikukohvi teeme enne suvepausi ning korraldame koostöös Peaasi.ee ja juhtimiskonsultant, coach ja mentor Ülle Pinnaga.   Paneelarutelus toome Sinu ette spetsialistid:Ülle Pind, juhtimiskonsultant, coach ja mentor;Minna Sild, Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja, projektijuhtMarko Rillo, MBA programmide ja ülikoolide partnerluse juht   EBS Executive Educationi ärihommikute sari toimub iga kuu, kuhu on oodatud ettevõtjad, juhid ja spetsialistid, kes soovivad olla kursis aktuaalsete teemadega ning osaleda vestluses oma ala spetsialistidega. Peaasi.ee tegeleb vaimse tervise edendamise, vaimse tervise probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas. Ülle Pind, juhtimiskonsultant, koolitaja, coach ja inspiratsioonikõneleja. Töökogemus Swedbank Eestis, Ericsson Eestis, Elcoteq Tallinnas ja Paikuse Saeveskis. https://www.peoplefirst.ee/ Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public