Dmitri Volov

Dmitri Volov

Dmitri Volov

Lühitutvustus

Dmitri Volov on konsultant-koolitaja ning DVSP Consulting asutaja 2005. aastal. Dmitri on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1996. aastal raha ja panganduse ning turunduse erialadel. On töötanud erinevates pankades peamiselt korporatiivpanganduse valdkondades. Lisaks finantssektorile on töötanud ka erinevates tööstusettevõtetes müügi- ja turundusdirektori ning ärijuhi ametikohtadel. Dmitri Volov teeb koostööd erinevate Eesti koolitus- ja konsultatsioonifirmadega nagu DVSP Consulting, EBS ja Brightminds. 

Dmitri Volov’il on erinevad rahvusvahelised koolitaja sertifikaadid: DiSC konsultandi sertifikaat (väljastaja Wiley Publishing), Persona konsultandi sertifikaat (väljastaja Persona Global) ja Wealthvox Color Accounting metoodika sertifikaat. Antud sertifikaadid võimaldavad kasutada nii koolitustel kui ka konsultatsioonitegevuses rahvusvahelisi arendusinstrumente (käitumisprofiilid, kompetentsianalüüsid, organisatsiooniuuringud ja koolitusmaterjalid).

Dmitri Volov viib läbi koolitusi nii eesti, inglise kui vene keeles. 2008. a sai ta Inscape koolitusfirma “Aasta Koolitaja” tiitli. Ta on teinud koostööd Inglismaa koolituskontserni Hemsley Fraser’i ja Soome Trainers House’iga viies läbi rahvusvahelisi koolitusprojekte. 2017. a omandas Practitioner Diploma in Executive Coaching diplomi (AoeC ja EBS).