EBS Avatud Ülikool stardib uute kevadsemestri kursustega!

a

Kui soovid täiendada oma teadmisi või läbida ülikooliõpingud paindliku koormusega, siis Avatud Ülikooli koolitusportfell annab selleks ilmselt parimad võimalused. Kevadsemester 2023 (jaan-mai) koolituskalendri valikus on pakkuda erinevaid Tallinnas ja Helsingis toimuvaid tasemeõppekursusi kokku enam kui 150 erineva kursuse seast.

My.ebs.ee kataloog https://my.ebs.ee/et/catalogue koondab kursusi nii taseme järgi (bakalaureuse- ja magistriõpe) kui ka valdkondade kaupa. Samuti on võimalik valida kursusi mis toimuvad sessioonõppes (õhtuti, alates kl15.45-20.30 või nädalavahetustel). Päevaõppe portfell aga sisaldab pea 80 argipäeviti Tallinnas toimuvat kursust.

Koolitused ja kursused valdkondade kaupa:

Vali enesetäienduseks spetsiaalselt disainitud kompaktne 9-nädalane nanokraad. 

Nanokraad võib olla uue karjääri algus, magistrikraadi omandamise motivaator või viis, kuidas oma praeguses ametis paremaks saada. Just praegusel ebakindlal ajal, kui tööturg on pidevas muutumises, ning maailmgi meie ümber muutub kiiresti ning nõuab aina uusi oskusi. Kombineerides teooriat ja praktikat, aitame teil omandada oskusi, mis tõstavad teid teiste seast esile, ning ühtlasi anname põhiteadmised, mis võimaldavad teil innustada teisi. Teisisõnu, kui kaalute enda karjääri muutmist, otsite võimalusi praeguse karjääri arendamiseks või mõtlete magistriõppele, siis olete täiuslik kandidaat nanokraadi jaoks. Nanokraadide kohta loe rohkem siit

2023. aasta alguses alustavad kaks nanokraadi:

  • Globaalsed megatrendid“ (21.01-25.03.2023)
    See on tulevikutrende ja suundumisi käsitlev nanokraad!
    Programmi juht EBSi rektor ja majandusprofessor Meelis Kitsing: „Headel aegadel tekib pettekujutelm, et areng toimub lineaarselt vältimatu helge tuleviku suunas. Nii uskusid mitmed juhtivad majandusteadlased veel vahetult enne majanduskriisi, et makromajanduse väljakutsed on lahendatud ning Covidi pandeemia, kõrge inflatsioon, tarneahelate pudelikaelad ja Venemaa brutaalne sõda Ukrainas tabasid paljusid eksperte ootamatult.“ 

            Loe ka Meelis Kitsingu artiklit globaalsetest arengutest  

 

  • Digitaalne turundus Google lahendustega“ (26.01.23.03.2023).
    Digiturunduse programmi peamine eesmärk on anda praktiline kogemus sellest kuidas turundajad mõtlevad ning oma ideid ellu viivad, enam keskendutakse Google'i turundustoodetele ja turundustegevuse mõõtmise viisidele.
    Kuidas koostada digitaalset turundusstrateegiat, mis hõlmab kõiki olulisi elemente alates eesmärgi määratlemistest, KPIde seadistamisest, sobivaimate kampaaniatüüpide valimisest ja tulemuste mõõtmisest? Sellest ja paljust muust kuuled nanokraadi programmis Digital Marketing with Google solutions.  

Soovime kõigile koolitushuvilistele indu ja jaksu ka uuel aastal õppida ja end täiendada!