Event

16 10.23

Tehisintellekti rakendamine turunduses

16.10.2023 00:00 - 10.12.2023 12:00
Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

Meil on suur rõõm teatada, et sel sügisel oleme valmis saanud esimese iseseisva läbimisega (self-paced) online kursuse Tehisintellekti rakendamine turunduses. 

Uus eestikeelne kursus on loodud koostöös Turunduslaboriga, mis on Eesti juhtiv turundusalane koolitusplatvorm ja suurim turundusalane kogukond Eestis. Turunduslabori ekspertiis kajastub meie kursuse ülesehituses, tagades, et moodulite sisud omaksid nii teoreetilist sügavust kui ka praktilist rakendatavust.
 

Kursuse ajakava ja teemad:

  • Moodul 1: Mis on tehisintellekt ja kuidas tehisaru muudab ärimaastiku? (16. oktoober - 22. oktoober) 
  • Moodul 2: Tehisintellekti rakendamine turunduses ja funktsioonipõhiste AI tööriistade ülevaade (23. oktoober - 29. oktoober) 
  • Moodul 3:  Tervikliku turundusstrateegia loomine toote või teenuse lansseerimiseks ChatGPT abil (30. oktoober - 5.november) 
  • Moodul 4: Kliendipersoonade ja klienditeekonna loomine tehisintellekti abil (6. november - 12. november) 
  • Moodul 5: Efektiivne sisuloome tehisaru abil: kõikide turundustekstide ideede genereerimine, sisu loomine ning optimeerimine (13. november - 19. november)
  • Moodul 6: Turunduskampaaniatele unikaalsete visuaalide loomine tekst-pildiks ja tekst-videoks tööriistade abil  (20. november - 26. november)
  • Moodul 7: Kiire ja efektiivne maandumislehe loomine AI tööriistade abil (27. november - 3. detsember)
  • Moodul 8:  Praktilise individuaalprojekti elluviimine ideest teostuseni (4. detsember - 10. detsember)

Õppekorraldus
 

Selle iseseisva läbimisega online kursuse iga moodul juhatab osalejat läbi tehisintellekti erinevate rakendusvõimaluste turunduses-  põhitõdedest kuni keerukamate strateegiateni. Tänu kursuse mitmekülgsele ülesehitusele ja praktilisele lähenemisviisile saab osaleja teadmisi ja oskusi, mis on koheselt rakendatavad.
Kursus jaotub kaheksaks mooduliks, mida avatakse järk-järgult iga uue nädala esmaspäeval, nii saab õppija oma aega, kohta ja tempot ise valida. 
Moodul koosneb erinevatest õppematerjalidest: sisutekstidest, videodest, mõtlemisharjutustest ja küsimustikest, millega õppijad iseseisvalt tööd teevad. Iga mooduli lõpetab praktiline ülesanne, mis aitab kursusel osalejal õpitut paremini kinnistada.

Kursuse sisu ja hinna kohta leiad täpsemat infot my.ebsi lehelt. Kursuse eest saab tasuda ka ettevõte.

Varajase registreeruja hind 579€ kehtib kuni 20. septembrini. 
Alates 21. septembrist on hind 670€. Registreerimine lõppeb 13. oktoobril.

Add to Calendar 2023-10-16 00:00:00 2023-12-10 12:00:00 Tehisintellekti rakendamine turunduses Meil on suur rõõm teatada, et sel sügisel oleme valmis saanud esimese iseseisva läbimisega (self-paced) online kursuse Tehisintellekti rakendamine turunduses.  Uus eestikeelne kursus on loodud koostöös Turunduslaboriga, mis on Eesti juhtiv turundusalane koolitusplatvorm ja suurim turundusalane kogukond Eestis. Turunduslabori ekspertiis kajastub meie kursuse ülesehituses, tagades, et moodulite sisud omaksid nii teoreetilist sügavust kui ka praktilist rakendatavust.   Kursuse ajakava ja teemad: Moodul 1: Mis on tehisintellekt ja kuidas tehisaru muudab ärimaastiku? (16. oktoober - 22. oktoober)  Moodul 2: Tehisintellekti rakendamine turunduses ja funktsioonipõhiste AI tööriistade ülevaade (23. oktoober - 29. oktoober)  Moodul 3:  Tervikliku turundusstrateegia loomine toote või teenuse lansseerimiseks ChatGPT abil (30. oktoober - 5.november)  Moodul 4: Kliendipersoonade ja klienditeekonna loomine tehisintellekti abil (6. november - 12. november)  Moodul 5: Efektiivne sisuloome tehisaru abil: kõikide turundustekstide ideede genereerimine, sisu loomine ning optimeerimine (13. november - 19. november) Moodul 6: Turunduskampaaniatele unikaalsete visuaalide loomine tekst-pildiks ja tekst-videoks tööriistade abil  (20. november - 26. november) Moodul 7: Kiire ja efektiivne maandumislehe loomine AI tööriistade abil (27. november - 3. detsember) Moodul 8:  Praktilise individuaalprojekti elluviimine ideest teostuseni (4. detsember - 10. detsember) Õppekorraldus   Selle iseseisva läbimisega online kursuse iga moodul juhatab osalejat läbi tehisintellekti erinevate rakendusvõimaluste turunduses-  põhitõdedest kuni keerukamate strateegiateni. Tänu kursuse mitmekülgsele ülesehitusele ja praktilisele lähenemisviisile saab osaleja teadmisi ja oskusi, mis on koheselt rakendatavad.Kursus jaotub kaheksaks mooduliks, mida avatakse järk-järgult iga uue nädala esmaspäeval, nii saab õppija oma aega, kohta ja tempot ise valida.  Moodul koosneb erinevatest õppematerjalidest: sisutekstidest, videodest, mõtlemisharjutustest ja küsimustikest, millega õppijad iseseisvalt tööd teevad. Iga mooduli lõpetab praktiline ülesanne, mis aitab kursusel osalejal õpitut paremini kinnistada. Kursuse sisu ja hinna kohta leiad täpsemat infot my.ebsi lehelt. Kursuse eest saab tasuda ka ettevõte. Varajase registreeruja hind 579€ kehtib kuni 20. septembrini. Alates 21. septembrist on hind 670€. Registreerimine lõppeb 13. oktoobril. Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public