Hogan Assessment Systems hindamissüsteem

Hogan Assessment Systems (HAS) isiksuse testid aitavad kaardistada meie tugevusi ja potentsiaalseid arengukohti selleks, et mõjutada ametialast edukust.

Hogan teste kasutatakse värbamisprotsessis, inimeste arendamisel ja juhtimisel, meeskondade loomisel. Hogan'i testimisvahendid võimaldavad ennustada töösooritust, hinnates isiksust stabiilsetes oludes (Hogan HPI test), stressi- ja pingesituatsioonides (Hogan HDS test). Lisaks on võimalik hinnata isiksuse põhiväärtusi, kognitiivset võimekust ning organisatsiooni atribuute, mis motiveerivad töötajat endast maksimaalset panust andma (Hogan MVPI test).

 

Hogan Assessment Systems on maailma juhtiv hindamisinstrumentide arendamisele keskendunud kompetentsikeskus, mille hindamissüsteeme kasutavad talentide hindamisel ja arendamisel erinevad ettevõtted üle kogu maailma.

Töötajate hindamiseks pakume järgmisi Hogan'i isiksuseprofiili teste:

 

 

Investeering

BASIC pakett: HPI test koos individuaalse konsultatsiooniga a' 250 EUR + KM
STANDARD pakett: Kaks testi (HPI + HDS) koos individuaalse konsultatsiooniga a' 400 EUR + KM
FULL pakett: Kõik kolm testi koos individuaalse konsultatsiooniga a' 500 EUR + KM

 

Ühe testi täitmine võtab aega kuni 20 minutit, kolme testi täitmine kuni 60 minutit. Testi saab täita nii eesti kui inglise keeles. Testide raportid on inglise keeles. 

 

Individuaalset tagasisidet annavad Gretel Alver ja Peep Aaviksoo, Hogan Assessment Systems sertifitseeritud konsultandid. 

 

Individuaalne konsultatsioon toimub kas eesti või inglise keeles, enamasti EBSi Tallinna õppehoones või virtuaalselt. Konsultatsioon kestab kuni 30 minutit. 

 

REGISTREERU SOBILIKULE TESTILE SIIN

 

  • Estonian Business Schooli vilistlastele ja Executive Education arenguprogrammide lõpetajatele kehtib full paketi ostust erihind!
  • Estonian Business Schooli üliõpilastele, töötajatele ja Executive Education arenguprogrammide osalejatele kehtib full paketi ostust erihind.
  • Õppurid, kes EBS Executive Educationi arenguprogrammis saavad grupi tagasiside, saavad soovi korral lisaks soetada individuaalse konsultatsiooni erihinnaga 50 EUR + KM.
  • Kui soovid tellida Hogan isiksusprofiili teste oma meeskonnale, kus on enam kui 10 liiget, teeme eripakkumise. Pakkumist küsi kirjutades koolitus@ebs.ee.

Läbiviijad

Testide tagasisidet annavad Gretel Alver ja Peep Aaviksoo, mõlemad sertifitseeritud konsultandid. 

Peep Aaviksoo

Peep Aaviksoo

EBS Executive Coaching Centre, Executive Coach
Gretel

Gretel Alver

Talendijuht
Heli Temper

Iga inimene tahab enda kohta rohkem teada saada ja iga väärtuspõhist juhtimist rakendav juht oma inimesi rakendada kohtades, kus avaldub nende tõeline talent. Väga meeldib Hogani testide kontseptsioon, et ei ole halb ega hea, nõrk ega tugev, vaid on skaalad eripärade kirjeldamiseks.

Heli Temper, Markit Estonia AS

Hogan testide kohta lisainfo saamiseks võtke palun meiega ühendust allpool toodud kontaktidel.

Kontaktid

EBS Executive Education OÜ

E-post: koolitus@ebs.ee

Telefon: +372 665 1323 

Aadress: A. Lauteri 3, 10114 Tallinn, Eesti