Peep Aaviksoo

Peep Aaviksoo

Peep Aaviksoo

Executive Coach, PCC
Lisainfo

Peep Aaviksoo on 30-aastase kogemusega tippjuht, sellest viimased 10 aastat oli tegev  EBS Executive Educationi juhina. 

 

Oma kutsumuse on ta leidnud coaching'us, olles üks EBS Executive Coaching Centre asutajatest.

 

Aastast 2012 on Aaviksoo diplomeeritud Executive Coach, 2014 ICF-Associate Certified Coach (ACC) ja 2018 ICF-Professional Certified Coach (PCC). Aaviksoo on Team Coaching International-i litsentsitud ekspert: Certified Team Performance Coach™ (CTPC) ja Hogan Assessment Systems sertifitseeritud konsultant. Aaviksoo räägib lisaks emakeelele inglise ja vene keelt.

 

Varasemalt on Aaviksoo töötanud börsiettevõtete Norma ja  EMT tegevjuhina ja ka Tallinna abilinnapeana. Aaviksoo on olnud 12 aastat Korvpalliliidu president ja EOK Täitevkomitee liige, lisaks arvukate äriühingute nõukogu esimees ja liige. Aaviksoo lõpetas Tartu Ülikooli korvpallitreenerina ja EBSi MBA diplomiga 1993 aastal. 2001. aastal läbis ta London Business Schoolis Senior Executive Programi. 

 

Aaviksoo on ka ajakirja Edasi kolumnist. Peep jagab juhtimismõtteid ja tähelepanekuid sellest, kuidas muuta oma tööelu rahulduspakkuvamaks endale ja inimestele meie ümber. Loe tema kolumneid SIIT.

 

KUULAMISSOOVITUS: Peep Aaviksoo on koos Rauno Pehkaga külaliseks EBSi podcastis Satelliit, kus teemaks on juhtimine, korvpall ja meeskondade komplekteerimine. Kuula YoutubestSpotifyst või Apple Podcastist

 

Linkedin

 

Vaata videot "Miks coaching?" SIIN