Õpielamus

 

 

Seminaridega digikursuste raames pakume:

 

Enesearengut ja valmisolekut kohaneda peavad personalijuhid üle maailma üheks hinnatumaks omaduseks tööturul. Kunagi varem ei ole arenguvõimalusi olnud nii palju ning iial pole olnud nad nii kättesaadavad. Saab kuulata veebiloenguid olenemata asukohast ja kellaajast, osaleda juhtimisprogrammides, omandada akadeemilisi kraade siin või mujal - ole ainult hakkaja ning vali sadade kodu- ja välismaiste võimaluste seast sobiv.

 

Valikute külluses võib aga teinekord juhtuda, et valida on nii raske, et lihtsam on valimata jätta. Sinu ja Sinu organisatsiooni arengupartnerina oleme eelselektsiooni juba teinud.

 

Oleme valinud rahvusvahelise veebikursuste pakkuja Coursera tuhandete veebikursuste seast välja kuus maailma tippülikoolide kvaliteetset ja põnevat kursust. Lisaväärtusena on igal õpiteekonnal programmijuht, keda toetavad EBSi õppejõud ja oma ala eksperdid. Nemad toovad Sinu koos teiste osalejatega füüsiliselt klassiruumi, et siduda veebiõpe ja osalejate teadmised-kogemused parimal moel tervikuks. Võtmesõnaks on elamus, näiteks arenguteekonda toetav äpp, väljakutseid esitavad harjutused ja peer-coaching. Digitaalsete õpitoodete lähtekohad on klassikalisest klassiruumist erinevad. Programmi arhitektuuris on kesksel kohal protsess. Õppimine peab olema enesejuhitud ja baseeruma isiklikul eesmärgil areneda. Läbitud programmi etappidele saab ehitada järgmisi tasemeid, mis annab tugeva vundamendi edukate muudatuste juhtimiseks.

 

EBSi õppimistehnoloogia kaasprofessor Anneli Veispak võtab hästi kokku selle, miks igapäevase õpiharjumuse väljakujundamine on oluline: “Miks me siis peame just õppima, kas niisama mõtlemisest pole kasu? Õppimine ongi olemuselt mõtlemine, kuid õppimisega kaasnev mõtlemine on mitmekesisem ja süsteemsem, kui niisama, ilma konkreetse eesmärgita mõtete veeretamine. Treening seisneb uute teadmiste ja oskuste süsteemses integreerimises juba olemasolevate teadmistega, uute võrgustike loomises ja integreerimises olemasolevate võrgustikega.”

 

Kursuse edukas lõpetaja saab tunnistuse, mis on tööturul kõrgelt hinnatud.

 

Registreeru esimesel võimalusel, osalejate arv on piiratud!

Võta meiega ühendust

Kontaktid

EBS Executive Education OÜ

E-post: koolitus@ebs.ee

Telefon: +372 57 818 721

Aadress: A. Lauteri 3, IV korrus, 10114 Tallinn, Eesti