EBSi meistriklassid

OMANDA TEADMISI VALDKONNA PARIMATELT!

 

EBSi meistriklass on valikkursustesari, mille õppejõududeks on tunnustatud eksperdid. Kursusel osaledes omandad süvendatud teadmisi ja praktilisi oskusi ühes kindlas valdkonnas. Meistriklassi ülesehitus tugineb konkreetse eksperdi pikaajalisele kogemusele ehk see annab võimaluse õppida tippspetsialistide õnnestumistest, kuid ka õppetundidest.

 

Miks valida EBSi meistriklassid?

  • Õppejõududeks on oma valdkonna tipptegijad;
  • Aktuaalsed teemad ühiskonnas;
  • Võimalus õppida praktiliste kogemuslugude kaudu.

Meistriklassi valikkursustesarja lõppedes väljastatakse sertifikaat.

 

Meistriklassid 2021. aastal

 

  • Mart Mäe "AI ettevõtte juhtidele"

Tehisintellekti võib tabavalt tuleviku kaudu mõtestada nii: "Parim viis tuleviku ennustamiseks on see leiutada". Tehisintellekti (ingl k artificial intelligence, AI) võib näha kui arvutisüsteemi omadust täita funktsioone, mis on tavapäraselt omased inimmõistusele. Näiteks on nendeks funktsioonideks arutlemine ja õppimine. Kui me demokratiseerime tehisintellekti ja teeme selle kättesaadavaks kõigile inimestele, siis edendame majanduslikku ja sotsiaalset arengut ning aitame inimestel saavutada rohkem. Oskus näha võimalusi tehisintellekti kasutamiseks on tööriist, mida osatakse hinnata täna ja ka viie aasta pärast.
   
NB! Meistriklassi üheks oluliseks osaks on suhtlus – ühised arutelud, üksteise kogemustest õppimine ning väärtuslike kontaktide vahetamine. Oleme koos Mart Mäega kursusest huvitatutega nõu pidanud ja kuna nii õppejõu kui ka enamiku osalejate eelistus on kontaktõpe, otsustasime meistriklassi toimumisaja kevadest sügisesse viia. „AI ettevõtte juhtidele“ toimub 22.09-15.12.2021 (kolmapäeva õhtuti). Täpse info auditooriumis kohtumiste kohta lisame kursuse kirjeldusse esimesel võimalusel.

 

Loe lähemalt ja registreeru

 

 

  • Hardo Pajula "Looduse tagasitulek"

Kursusesarja „Looduse tagasitulek“ eesmärgiks on uurida ja kaardistada alternatiivsete elu- ja ühiskonnakäsituste mitmepalgelist maastikku. Igal kursusel on kavas põhjalikumalt tutvustada ühe raamatuautori ideid. Esimese kursuse tüvitekstiks on Ameerika mõtleja Charles Eisensteini teos "Kliima – uus lugu".

 

Loe lähemalt ja registreeru

 

22.

Algab Mart Mäe meistriklass "AI ettevõtte juhtidele"

8.

Algab Hardo Pajula meistriklass "Looduse tagasitulek"

Mart Mäe

Mart Mäe

AI ettevõtte juhtidele
Mart Mäe on FIIZY Mehhiko turu juht, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) juhatuse liige ning endine Microsoft Eesti juht.

Mart Mäel on 15-aastane juhtimiskogemus äri ja tehnoloogia valdkonnast, olles loonud oma PwC’s töötamise aegadel IT- ja ärikonsultatsiooni osakonna ning teenuseid. Ühtlasi aitas Mart juhendada muudatusi tarkavaraarendus- ning konsultatsiooniettevõtte CGI pakkumistes, mis muutsid tehnoloogilise lähenemisnurga kliendile personaalsemaks. Microsofti Eesti ja Ida-Euroopa pilvevaldkonna juhina aitas Mart ettevõtetel ja organisatsioonidel digitaalsemaks muutuda.

“Tehisintellekt on oma võimekust tõestanud ja täna on peamine küsimus, kus seda kõige tõhusamalt rakendada.”
Hardo Pajula

Hardo Pajula

Looduse tagasitulek
Hardo Pajula on Estonian Business Schooli vaba majandusmõtte professor. Ta on Edmund Burke'i Seltsi eestvedaja, ajalehe Tähenduse teejuhid peatoimetaja ning samanimelise saatesarja juht. Hardo on õppinud Tallinna Polütehnilises Instituudis ja Cambridge'i Ülikoolis.

"Käimasolevas kriisis põrkuvad kaks vastandlikku arusaama. Ametliku seisukoha järgi on viiruse näol tegemist ajutise tagasilöögiga teel tehnokraatlikku utoopiasse. Järjest kuuldavamaks muutub aga nende hääl, kes peavad tõvepuhangut kogu meie tsivilisatsiooni sügava kriisi sümptomiks ja katalüsaatoriks.”