Sündmus

13 01.21

Digitaalsete oskuste arendamise programm

13.01.2021 18:30 - 17.03.2021 18:30
Online
Balti digioskuste arendamise programm

Jaanuarist algab digitaalsete oskuste arendamise programm Baltikumis, mille käivitab Microsoft koostöös Estonian Business Schooli, Läti Ülikooli innovatsioonikeskuse (LUMIC) ning Vilniuse ISM-i juhtimis- ja majandusülikooliga. Programm on kättesaadav kõigile Eesti, Läti ja Leedu elanikele.

 

Eesmärk on toetada kokku enam kui 10 000 inimest uute digitaalsete teadmiste ja oskustega, mis on praegusel ajal tööturul enim nõutud ja vajalikud.

  
„Balti digitaalsete oskuste arendamise programmi” raames saab valida nelja tasuta kursuse vahel: 

  • Majandustegevuse analüüs. See suund hõlmab andmetöötluse oskuseid, nagu andmete visualiseerimine ja analüüs, pilvandmetöötluse alused ning nende rakendamine majandustegevuse arendamise eesmärgil.
  • Andmete analüüs. Andmete analüüsi kursuse raames õpitakse andmete visualiseerimise põhitõdesid, oskusi töötamiseks Microsofti platvormiga Power BI ja muid põhioskusi, mis aitavad andmeid mistahes valdkonnas kasutada.
  • No-code ja low-code programmide arendamine. Selle kursuse raames omandatakse tarkvara- ja süsteemidisaini teadmised ning arendus- ja testimismeetodid.
  • Rakenduste arendamine. Teadmised rakenduste arendamise kohta võimaldavad välja töötada rakendusi, mis aitavad lihtsustada, parendada ja automatiseerida majandustegevust.

Õpingud on tasuta ja toimuvad inglise keeles.
 

Kursustele saab registreeruda kuni 31. detsembrini. 

Add to Calendar 2021-01-13 18:30:00 2021-03-17 18:30:00 Digitaalsete oskuste arendamise programm Jaanuarist algab digitaalsete oskuste arendamise programm Baltikumis, mille käivitab Microsoft koostöös Estonian Business Schooli, Läti Ülikooli innovatsioonikeskuse (LUMIC) ning Vilniuse ISM-i juhtimis- ja majandusülikooliga. Programm on kättesaadav kõigile Eesti, Läti ja Leedu elanikele.   Eesmärk on toetada kokku enam kui 10 000 inimest uute digitaalsete teadmiste ja oskustega, mis on praegusel ajal tööturul enim nõutud ja vajalikud.    „Balti digitaalsete oskuste arendamise programmi” raames saab valida nelja tasuta kursuse vahel:  Majandustegevuse analüüs. See suund hõlmab andmetöötluse oskuseid, nagu andmete visualiseerimine ja analüüs, pilvandmetöötluse alused ning nende rakendamine majandustegevuse arendamise eesmärgil. Andmete analüüs. Andmete analüüsi kursuse raames õpitakse andmete visualiseerimise põhitõdesid, oskusi töötamiseks Microsofti platvormiga Power BI ja muid põhioskusi, mis aitavad andmeid mistahes valdkonnas kasutada. No-code ja low-code programmide arendamine. Selle kursuse raames omandatakse tarkvara- ja süsteemidisaini teadmised ning arendus- ja testimismeetodid. Rakenduste arendamine. Teadmised rakenduste arendamise kohta võimaldavad välja töötada rakendusi, mis aitavad lihtsustada, parendada ja automatiseerida majandustegevust. Õpingud on tasuta ja toimuvad inglise keeles.   Kursustele saab registreeruda kuni 31. detsembrini.  Online EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public