Sündmus

04 04.24

EBS Bussituur 2024

12:45 - 17:30
Lauteri 3, Tallinn
EBS bussituur

Selleks, et muuta infovahetus praktiliseks ja kaasahaaravaks, läheme koos ratastel seiklusele! Bussituuri käigus külastame EBSi vilistlasi, kes jagavad nii oma õpi- kui ka töökogemust, luues väärtuslikku inspiratsiooni.  

 

Millal toimub?

 • Toimumisaeg: 04. aprill 2024 kell 12.45-17.30 (tule kohale ca 15 min varem) 
 • Kohtumispaik: EBS, Lauteri 3, Tallinn 

Mida oodata EBSi bussituurilt?

 • Külastame EBSi vilistlasi, kes jagavad nii oma õpi-kui ka töökogemust
 • Kohtud ka praeguste üliõpilastega, kes jagavad avameelselt oma üliõpilaselu ja vahetussemestri elamusi
 • Kaasas on meie õppeosakonna esindajad, kes annavad ülevaate õppekavadest ja sisseastumisprotsessist

  Keda külastame bussituuril?

  • SEB innovatsioonikeskus - kus meid võtab vastu vilistlane Edward Rebane, kes on SEB panga digitaalse panganduse juht Baltimaades. 
  • Nutiklaas - innovaatilise nutikile loojad. Kohtume vilistlaste Davor Tamme ja Joosep Kääramehega, kes on oma ettevõtlusteekonnal. 
  • WIP - uuendusliku koosolekuteenuse pakkuja, kus kohtume ettevõtte kaasasutaja ja tegevjuhi on EBSi vilistlase Hardi Kinnasega.  
  • The Naturist - jätukuutlik toiduettevõte mille kaasasutaja ja tegevjuht on EBSi vilistlane Jürgen Jürgenson ning ebsikaid leiab sealt veel 

   

  Kuidas osaleda?

  Bussituurile on vaid loetud arv kohti! Osalemiseks veendu, et saad kindlasti antud kuupäeval tulla. Registreerimine läheb lukku 28. märts 2024 või kohtade täitumisel.  

   

  Sinu edulugu algab siit! 

   

  Leia Facebook üritus siit:

   

  Facebook üritus

   

   

  Registreeru bussituurile siin: 

   

   

   

  Add to Calendar 2024-04-04 12:45:00 2024-04-04 17:30:00 EBS Bussituur 2024 Selleks, et muuta infovahetus praktiliseks ja kaasahaaravaks, läheme koos ratastel seiklusele! Bussituuri käigus külastame EBSi vilistlasi, kes jagavad nii oma õpi- kui ka töökogemust, luues väärtuslikku inspiratsiooni.     Millal toimub? Toimumisaeg: 04. aprill 2024 kell 12.45-17.30 (tule kohale ca 15 min varem)  Kohtumispaik: EBS, Lauteri 3, Tallinn  Mida oodata EBSi bussituurilt? Külastame EBSi vilistlasi, kes jagavad nii oma õpi-kui ka töökogemust Kohtud ka praeguste üliõpilastega, kes jagavad avameelselt oma üliõpilaselu ja vahetussemestri elamusi Kaasas on meie õppeosakonna esindajad, kes annavad ülevaate õppekavadest ja sisseastumisprotsessist Keda külastame bussituuril? SEB innovatsioonikeskus - kus meid võtab vastu vilistlane Edward Rebane, kes on SEB panga digitaalse panganduse juht Baltimaades.  Nutiklaas - innovaatilise nutikile loojad. Kohtume vilistlaste Davor Tamme ja Joosep Kääramehega, kes on oma ettevõtlusteekonnal.  WIP - uuendusliku koosolekuteenuse pakkuja, kus kohtume ettevõtte kaasasutaja ja tegevjuhi on EBSi vilistlase Hardi Kinnasega.   The Naturist - jätukuutlik toiduettevõte mille kaasasutaja ja tegevjuht on EBSi vilistlane Jürgen Jürgenson ning ebsikaid leiab sealt veel    Kuidas osaleda? Bussituurile on vaid loetud arv kohti! Osalemiseks veendu, et saad kindlasti antud kuupäeval tulla. Registreerimine läheb lukku 28. märts 2024 või kohtade täitumisel.     Sinu edulugu algab siit!    Leia Facebook üritus siit:   Facebook üritus     Registreeru bussituurile siin:        Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public