Sündmus

29 04.24

EBS Investeerimisklubi kick-off üritus

18:00 - 20:30
EBS Conference Hall 413
investeerimisklubi Og:image

Tere kõikidele investeerimishuvilistele!

Meil on suur rõõm teatada, et EBS Investeerimisklubi alustab oma tegevusega taas ning kutsub osalema esimesel üritusel.

EBS Investeerimisklubi eesmärgiks on tuua kokku kõik investeerimishuvilised ning veeta koos üks hariv õhtupoolik. Sündmusel jagavad oma tarkusi mitmed tuntud majandus- ning finantsvaldkonna eksperdid. Üritusele on oodatud nii üliõpilased, õppejõud kui ka kõiki teised majandus- ning finantshuvilised.

 

Ootame teid EBSi aulas 29. aprillil kell 18.00.

 

Rahatarkusi jagavad:

  • Kristi Saare
  • Madis Müller
  • Nelli Janson
  • ja teised

 

Kristi Saare on investor, autor, ettevõtja, mentor ja rahatarkuse entusiast, kes on ühtlasi ka õhtu peaesineja teemaga “Miks alustada ja kuidas investeerida?”.

 

Madis Müller on Eesti Panga president ning ka EBS-i vilistlane. Nelli Janson on LHV vanemmaakler ja investorite kogukonna juht. Koos annavad nad ülevaate teemal: “Hetke majandusolukord läbi panga vaate”.

 

Vajalik info:

  • Üritus on kõigile TASUTA
  • Ürituse suursponsoriks on A Le Coq
  • Registreerimine: Fienta

 

EBS Investeerimisklubi kick-off üritus annab ideaalse võimaluse saada rohkem teada investeerimise ja majandusega seotud teemade kohta, kohtuda teiste investeerimishuvilistega ning saada inspiratsiooni oma investeerimisstrateegiate kujundamiseks.

 

Küsimuste puhul võite meile kirjutada investeerimisklubi@ebs.ee.

 

Näeme peatselt!

 

Add to Calendar 2024-04-29 18:00:00 2024-04-29 20:30:00 EBS Investeerimisklubi kick-off üritus Tere kõikidele investeerimishuvilistele! Meil on suur rõõm teatada, et EBS Investeerimisklubi alustab oma tegevusega taas ning kutsub osalema esimesel üritusel. EBS Investeerimisklubi eesmärgiks on tuua kokku kõik investeerimishuvilised ning veeta koos üks hariv õhtupoolik. Sündmusel jagavad oma tarkusi mitmed tuntud majandus- ning finantsvaldkonna eksperdid. Üritusele on oodatud nii üliõpilased, õppejõud kui ka kõiki teised majandus- ning finantshuvilised.   Ootame teid EBSi aulas 29. aprillil kell 18.00.   Rahatarkusi jagavad: Kristi Saare Madis Müller Nelli Janson ja teised   Kristi Saare on investor, autor, ettevõtja, mentor ja rahatarkuse entusiast, kes on ühtlasi ka õhtu peaesineja teemaga “Miks alustada ja kuidas investeerida?”.   Madis Müller on Eesti Panga president ning ka EBS-i vilistlane. Nelli Janson on LHV vanemmaakler ja investorite kogukonna juht. Koos annavad nad ülevaate teemal: “Hetke majandusolukord läbi panga vaate”.   Vajalik info: Üritus on kõigile TASUTA Ürituse suursponsoriks on A Le Coq Registreerimine: Fienta   EBS Investeerimisklubi kick-off üritus annab ideaalse võimaluse saada rohkem teada investeerimise ja majandusega seotud teemade kohta, kohtuda teiste investeerimishuvilistega ning saada inspiratsiooni oma investeerimisstrateegiate kujundamiseks.   Küsimuste puhul võite meile kirjutada investeerimisklubi@ebs.ee.   Näeme peatselt!   EBS Conference Hall 413 EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public