Sündmus

28 02.19

EBSi bakalaureuseõppe ratastel infopäev

14:00 - 17:00
Tallinn

EBSi bakalaureuseõppe ratastel infopäevad toimuvad 28. veebruaril, 28. märtsil ja 28. mail Tallinnas. EBSi Start-It-Up bussituur on 3 tundi kestev ratastel seiklus koos ettevõtlusmaastikul suuri asju korda saatnud inimestega, kes jagavad oma kogemusi ja teadmisi, inspireerivad ja vastavad Sinu küsimustele. 

 

Bussituuri ajal tutvustab EBS bakalaureusetaseme kahte suunda ja võimalusi, mida need pakuvad. Külastame EBSi vilistlasi, teise hulgas Inbak Eesti kontorit ja GKR brandsi, mis Eesti suuruselt teine karastusjookide maaletooja. 

 

Lisainfo peatselt. 

Sinu edulugu algab siit! Tule Start-It-Up bussituurile! 

Add to Calendar 2019-02-28 14:00:00 2019-02-28 17:00:00 EBSi bakalaureuseõppe ratastel infopäev EBSi bakalaureuseõppe ratastel infopäevad toimuvad 28. veebruaril, 28. märtsil ja 28. mail Tallinnas. EBSi Start-It-Up bussituur on 3 tundi kestev ratastel seiklus koos ettevõtlusmaastikul suuri asju korda saatnud inimestega, kes jagavad oma kogemusi ja teadmisi, inspireerivad ja vastavad Sinu küsimustele.    Bussituuri ajal tutvustab EBS bakalaureusetaseme kahte suunda ja võimalusi, mida need pakuvad. Külastame EBSi vilistlasi, teise hulgas Inbak Eesti kontorit ja GKR brandsi, mis Eesti suuruselt teine karastusjookide maaletooja.    Lisainfo peatselt.  Sinu edulugu algab siit! Tule Start-It-Up bussituurile!  Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public