Sündmus

11 03.21

EBSi veebiseminar: Mart Mäe meistrikursus "AI ettevõtte juhtidele"

15:00 - 16:00
Online
  • Kas tehisintellekt on vaid sõnakõlks või Sinu meeskonna järgmine kasvulava?
  • Kas Sa teadsid, et edukamad ettevõtted rakendavad tehisintellekti? Kas Sa tahaksid olla see, kes toob tehisintellektiga seotud edu ettevõttesse?

Mart Mäe on öelnud, et tehisintellekt on oma võimekust juba tõestanud ja täna on peamine küsimus: kus seda kõige tõhusamalt rakendada saab? Loe rohkem: https://bit.ly/3pBljI1

 
Juhtidel on peamiselt järgmised küsimused: kuidas ma rakendan tehisintellekti enda keskkonnas ja kas see on minu jaoks üldse oluline?
 
Meistriklassi raames leiad vastused just neile küsimustele ja lisaks valmib üheskoos äritransformatsiooniplaan. See on tulem, mida on võimalik päriselt ettevõttes kasutada.

Jah, antud meistriklassi tulemusena ei ole Sa ainult teoorias tugevam, vaid sellel on ka praktiline väljund. Lisaks sellele oskad Sa näha mitmeid võimalusi tehisintellekti rakendamiseks, eristada väga häid võimalusi tavapärastest ning muuta tehisintellekti mitteuskujad tulihingelisteks pooldajateks.
 

Osale 11. märtsil tasuta veebiseminaril, kus Mart Mäe räägib miks on tehisintellekt ettevõtte kasvu jaoks vajalik.

Registreeri ennast tasuta veebiseminarile siin: https://bit.ly/2ZuxP1n

Rohkem infot Mart Mäe meistriklassi kohta siin: https://bit.ly/2M8szNY

 

Mart Mäe on FIIZY Mehhiko üksuse juht, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) juhatuse liige ning endine Microsoft Ida-Euroopa valdkonna juht / Microsoft Eesti juht.

Mart Mäel on 15-aastane juhtimiskogemus äri ja tehnoloogia valdkonnast, olles loonud oma PwC’s töötamise aegadel IT- ja ärikonsultatsiooni osakonna ning teenuseid. Ühtlasi aitas Mart juhendada muudatusi tarkavaraarendus- ning konsultatsiooniettevõtte CGI pakkumistes, mis muutsid tehnoloogilise lähenemisnurga kliendile personaalsemaks. Microsofti Eesti ja Ida-Euroopa pilvevaldkonna juhina aitas Mart ettevõtetel ja organisatsioonidel digitaalsemaks muutuda. Oma karjääri vältel PwC’s, CGI’s ja Microsoftis nõustas Mart Mäe Eesti ja Ida-Euroopa suurimaid ettevõtteid ning organisatsioone, aidates neil oma äri- ja tehnoloogiaalased väljakutsed edukalt ületada. Mart on lõpetanud IT Kolledži Eestis ning omab rahvusvahelist tehnikateaduse magistrikraadi Tallinna Ülikoolist. 

Add to Calendar 2021-03-11 15:00:00 2021-03-11 16:00:00 EBSi veebiseminar: Mart Mäe meistrikursus "AI ettevõtte juhtidele" Kas tehisintellekt on vaid sõnakõlks või Sinu meeskonna järgmine kasvulava? Kas Sa teadsid, et edukamad ettevõtted rakendavad tehisintellekti? Kas Sa tahaksid olla see, kes toob tehisintellektiga seotud edu ettevõttesse? Mart Mäe on öelnud, et tehisintellekt on oma võimekust juba tõestanud ja täna on peamine küsimus: kus seda kõige tõhusamalt rakendada saab? Loe rohkem: https://bit.ly/3pBljI1   Juhtidel on peamiselt järgmised küsimused: kuidas ma rakendan tehisintellekti enda keskkonnas ja kas see on minu jaoks üldse oluline?   Meistriklassi raames leiad vastused just neile küsimustele ja lisaks valmib üheskoos äritransformatsiooniplaan. See on tulem, mida on võimalik päriselt ettevõttes kasutada. Jah, antud meistriklassi tulemusena ei ole Sa ainult teoorias tugevam, vaid sellel on ka praktiline väljund. Lisaks sellele oskad Sa näha mitmeid võimalusi tehisintellekti rakendamiseks, eristada väga häid võimalusi tavapärastest ning muuta tehisintellekti mitteuskujad tulihingelisteks pooldajateks.   Osale 11. märtsil tasuta veebiseminaril, kus Mart Mäe räägib miks on tehisintellekt ettevõtte kasvu jaoks vajalik. Registreeri ennast tasuta veebiseminarile siin: https://bit.ly/2ZuxP1n Rohkem infot Mart Mäe meistriklassi kohta siin: https://bit.ly/2M8szNY   Mart Mäe on FIIZY Mehhiko üksuse juht, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) juhatuse liige ning endine Microsoft Ida-Euroopa valdkonna juht / Microsoft Eesti juht. Mart Mäel on 15-aastane juhtimiskogemus äri ja tehnoloogia valdkonnast, olles loonud oma PwC’s töötamise aegadel IT- ja ärikonsultatsiooni osakonna ning teenuseid. Ühtlasi aitas Mart juhendada muudatusi tarkavaraarendus- ning konsultatsiooniettevõtte CGI pakkumistes, mis muutsid tehnoloogilise lähenemisnurga kliendile personaalsemaks. Microsofti Eesti ja Ida-Euroopa pilvevaldkonna juhina aitas Mart ettevõtetel ja organisatsioonidel digitaalsemaks muutuda. Oma karjääri vältel PwC’s, CGI’s ja Microsoftis nõustas Mart Mäe Eesti ja Ida-Euroopa suurimaid ettevõtteid ning organisatsioone, aidates neil oma äri- ja tehnoloogiaalased väljakutsed edukalt ületada. Mart on lõpetanud IT Kolledži Eestis ning omab rahvusvahelist tehnikateaduse magistrikraadi Tallinna Ülikoolist.  Online EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public