Sündmus

24 09.24

ESG juhtimise arenguprogrammi 6. lend alustab

09:30 - 16:45
EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn

Kuidas teha nii, et ringne ja jätkusuutlik mõtteviis ettevõtetes ei jääks vaid arutelu ja loosungite tasandile? 

24. septembril alustab EBS Executive Educationi, Vastutustundliku Ettevõttluse FoorumiPricewaterhouseCoopersiMiltton New Nordicsi ja LHV koostöös disainitud juhtimisprogrammi 6. lend, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte  transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.

 

Edukas 21. sajandi juht omab teadmisi ja oskusi juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse keskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete ringsest majandusmudelist lähtuvale tegutsemisele on saanud reaalsus. Enam ei küsita, et kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha?

 

Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323.

Add to Calendar 2024-09-24 09:30:00 2024-09-24 16:45:00 ESG juhtimise arenguprogrammi 6. lend alustab Kuidas teha nii, et ringne ja jätkusuutlik mõtteviis ettevõtetes ei jääks vaid arutelu ja loosungite tasandile?  24. septembril alustab EBS Executive Educationi, Vastutustundliku Ettevõttluse Foorumi, PricewaterhouseCoopersi, Miltton New Nordicsi ja LHV koostöös disainitud juhtimisprogrammi 6. lend, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte  transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.   Edukas 21. sajandi juht omab teadmisi ja oskusi juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse keskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete ringsest majandusmudelist lähtuvale tegutsemisele on saanud reaalsus. Enam ei küsita, et kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha?   Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323. EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public