Sündmus

03 06.21

EUFin konverents

03.06.2021 10:00 - 04.06.2021 13:00
Lauteri 3, Tallinn ja virtuaalsel platvormil
EUFIN

2021 aasta juuni alguses on  Estonian Business Schoolil hea meel võõrustada finantskirjaoskusele pühendatud kahepäevast konverentsi. Konverents on Erasmus+ kolmeaastase projekti EUFin viimane projekti kokku võttev kohtumine. EUFini eksperdid viiest riigist - Belgiast, Eestist, Itaaliast, Hollandist ja Slovakkiast – on teinud koostööd uuenduslike rahatarkuse õppematerjalide väljatöötamiseks koolide ja ülikoolide jaoks.
Konverentsil  tutvustatakse selle mitmeaastase projekti lõpptulemusi, mida saavad kasutada finantskirjaoskuse eksperdid kogu maailmas.

Konverentsil teevad finantshariduse väljakutsetest ettekanded Tim Kaiser (Saksamaa Konjunktuuriinstituudist (DIW Berlin), Chiara Monticone, (OECD finantshariduse- ja tarbijakaitse üksus) ning Olaf Simonse (OECD rahvusvahelise finantshariduse võrgustiku (INFE) aseesimees)

Nii esimesel kui teisel päeval toimuvad kolmes sessioonis erinevad ettekanded.

  • Esimene sessioon on mõeldud koolides finantsharidust pakkuvatele õpetajatele ning tutvustab uuenduslikke ressursse, mida nad saavad oma töös kasutada.
  • Teine sessioon on mõeldud teadlastele, kes uurivad finantskirjaoskust ja selle edendamise võimalusi finantshariduse, käitumuslike sekkumiste või muude vahendite abil.
  • Kolmas sessioon on mõeldud poliitikakujundajatele ja praktikutele, kelle ülesanne on finantskirjaoskuse edendamine. Oodatud on ka FinTech ja EduTech ettevõtted, kes isiklike rahaasjade korraldamise ja rahatarkuse rakendusi arendavad.

Toimumiskoht: Estonian Business School ning virtuaalne keskkond
Hübriid konverents toimub nii virtuaalses keskkonnas kui ka Estonian Business Schoolis.  Kõik sessioonid toimuvad samas majas, välja arvatud õhtusöök, mis toimub Tallinna vanalinna restoranis (täpsem info lisatakse peagi)

 

Add to Calendar 2021-06-03 10:00:00 2021-06-04 13:00:00 EUFin konverents 2021 aasta juuni alguses on  Estonian Business Schoolil hea meel võõrustada finantskirjaoskusele pühendatud kahepäevast konverentsi. Konverents on Erasmus+ kolmeaastase projekti EUFin viimane projekti kokku võttev kohtumine. EUFini eksperdid viiest riigist - Belgiast, Eestist, Itaaliast, Hollandist ja Slovakkiast – on teinud koostööd uuenduslike rahatarkuse õppematerjalide väljatöötamiseks koolide ja ülikoolide jaoks. Konverentsil  tutvustatakse selle mitmeaastase projekti lõpptulemusi, mida saavad kasutada finantskirjaoskuse eksperdid kogu maailmas. Konverentsil teevad finantshariduse väljakutsetest ettekanded Tim Kaiser (Saksamaa Konjunktuuriinstituudist (DIW Berlin), Chiara Monticone, (OECD finantshariduse- ja tarbijakaitse üksus) ning Olaf Simonse (OECD rahvusvahelise finantshariduse võrgustiku (INFE) aseesimees) Nii esimesel kui teisel päeval toimuvad kolmes sessioonis erinevad ettekanded. Esimene sessioon on mõeldud koolides finantsharidust pakkuvatele õpetajatele ning tutvustab uuenduslikke ressursse, mida nad saavad oma töös kasutada. Teine sessioon on mõeldud teadlastele, kes uurivad finantskirjaoskust ja selle edendamise võimalusi finantshariduse, käitumuslike sekkumiste või muude vahendite abil. Kolmas sessioon on mõeldud poliitikakujundajatele ja praktikutele, kelle ülesanne on finantskirjaoskuse edendamine. Oodatud on ka FinTech ja EduTech ettevõtted, kes isiklike rahaasjade korraldamise ja rahatarkuse rakendusi arendavad. Toimumiskoht: Estonian Business School ning virtuaalne keskkond Hübriid konverents toimub nii virtuaalses keskkonnas kui ka Estonian Business Schoolis.  Kõik sessioonid toimuvad samas majas, välja arvatud õhtusöök, mis toimub Tallinna vanalinna restoranis (täpsem info lisatakse peagi)   Lauteri 3, Tallinn ja virtuaalsel platvormil EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public