Sündmus

29 09.20

Executive MBA CLUB

18:00 - 19:30
Estonian Business School

Pikalt küpsenud idee EMBAkate kooskäimisest on nüüd leidnud oma formaadi. On rõõm kutsuda Sind EBS Executive Club esimesele kogunemisele. Tutvustame tulevikuplaane, naudime head seltskonda. Meiega liitub Eesti Panga president Madis Müller, kes aitab eelseisva segase sügise eel luua selgust majanduse hetkeseisust. 

 

Klubi esimene kogunemine toimub 29. septembril kell 18:00 – 19:30 Estonian Business Schoolis. Kogunemine kl 17:00 aulas. Palun anna meile oma tulekust ette teada hiljemalt 22. septembril.

 

EBSi Executive Club pakub üheksal korral aastal Executive MBA programmi vilistlastele võimaluse kord kuus kohtuda inimestega meilt ja mujalt ja vahetada mõtteid vilistlaste-grupikaaslastega. See hoiab Su meele ja vaimu erksa ja värske. 

 

Klubi loomise formaalseid tegevusi ja tulevikuplaane tutvustame esimesel kohtumisel.

 

Executive MBA programmi vilistlane, REGISTREERU SIIN!

 

Add to Calendar 2020-09-29 18:00:00 2020-09-29 19:30:00 Executive MBA CLUB Pikalt küpsenud idee EMBAkate kooskäimisest on nüüd leidnud oma formaadi. On rõõm kutsuda Sind EBS Executive Club esimesele kogunemisele. Tutvustame tulevikuplaane, naudime head seltskonda. Meiega liitub Eesti Panga president Madis Müller, kes aitab eelseisva segase sügise eel luua selgust majanduse hetkeseisust.    Klubi esimene kogunemine toimub 29. septembril kell 18:00 – 19:30 Estonian Business Schoolis. Kogunemine kl 17:00 aulas. Palun anna meile oma tulekust ette teada hiljemalt 22. septembril.   EBSi Executive Club pakub üheksal korral aastal Executive MBA programmi vilistlastele võimaluse kord kuus kohtuda inimestega meilt ja mujalt ja vahetada mõtteid vilistlaste-grupikaaslastega. See hoiab Su meele ja vaimu erksa ja värske.    Klubi loomise formaalseid tegevusi ja tulevikuplaane tutvustame esimesel kohtumisel.   Executive MBA programmi vilistlane, REGISTREERU SIIN!   Estonian Business School EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public