Sündmus

08 04.21

Hardo Pajula valikkursus "Looduse tagasitulek"

08.04.2021 00:00 - 03.06.2021 00:00
EBS Tallinn, A. Lauteri 3, 10114, Tallinn

Estonian Business School kutsus sel aastal ellu uue kursusesarja „Looduse tagasitulek“, mille eesmärgiks on uurida ja kaardistada alternatiivsete elu- ja ühiskonnakäsituste mitmepalgelist maastikku. Igal kursusel on kavas põhjalikumalt tutvustada ühe autori ideid. Esimese kursuse tüvitekstiks on valitud Ameerika mõtleja Charles Eisensteini üle-eelmisel aastal ilmunud teose "Kliima – uus lugu".

 

Kursuse läbinu:

  • suudab erinevatest elu- ja ühiskonnakorraldustest aru saada ja neid paigutada tervikpilti;
  • suudab analüüsida võimalikke kliimateemalisi kitsaskohti;
  • on võimeline esitama mõtteid konkreetse ettevõtte või majandusharu põhiselt

Õppejõud Hardo Pajula

 

Hardo Pajula on Estonian Business Schooli vaba majandusmõtte professor. Ta on ka Edmund Burke'i Seltsi eestvedaja, ajalehe Tähenduse teejuhid peatoimetaja ning samanimelise saatesarja juht. Hardo on õppinud Tallinna Polütehnilises Instituudis ja Cambridge'i Ülikoolis.

Add to Calendar 2021-04-08 00:00:00 2021-06-03 00:00:00 Hardo Pajula valikkursus "Looduse tagasitulek" Estonian Business School kutsus sel aastal ellu uue kursusesarja „Looduse tagasitulek“, mille eesmärgiks on uurida ja kaardistada alternatiivsete elu- ja ühiskonnakäsituste mitmepalgelist maastikku. Igal kursusel on kavas põhjalikumalt tutvustada ühe autori ideid. Esimese kursuse tüvitekstiks on valitud Ameerika mõtleja Charles Eisensteini üle-eelmisel aastal ilmunud teose "Kliima – uus lugu".   Kursuse läbinu: suudab erinevatest elu- ja ühiskonnakorraldustest aru saada ja neid paigutada tervikpilti; suudab analüüsida võimalikke kliimateemalisi kitsaskohti; on võimeline esitama mõtteid konkreetse ettevõtte või majandusharu põhiselt Õppejõud Hardo Pajula   Hardo Pajula on Estonian Business Schooli vaba majandusmõtte professor. Ta on ka Edmund Burke'i Seltsi eestvedaja, ajalehe Tähenduse teejuhid peatoimetaja ning samanimelise saatesarja juht. Hardo on õppinud Tallinna Polütehnilises Instituudis ja Cambridge'i Ülikoolis. EBS Tallinn, A. Lauteri 3, 10114, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public