Sündmus

21 08.22

Introweek

21.08.2022 10:00 - 26.08.2022 00:00
Lauteri 3
Introweek

Meie uusi tulijaid ootab terve nädal täis põnevaid üritusi igale maitsele! Introweek on pühendatud spetsiaalselt sel sügisel õpinguid alustavatele EBSi tudengitele!

See sissejuhatav nädal koosneb üritustesarjadest, mis kõik aitavad järk-järgult harjuda uue koolikeskkonnaga, võimaldavad nautida põnevaid vaba aja tegevusi ja pidusid ning luua suhteid uute ägedate inimestega.

Olenemata sellest, kas oled meie Tallinna või Helsingi ülikoolilinnakust või sootuks Erasmus+ tudeng – see on sinu võimalus vahetult enne kooli algust suhelda, sõpru leida või lihtsalt aega nautida!

Seekord koondame kõik erinevad õpperühmad ja ülikoolilinnakud kokku, et algusest peale tekiks tõeline EBSi hing.

Nädal algab koolieluga tutvumisega ja kulmineerub suure festivaliga, millest sa ei taha ilma jääda!

Ja mis on parim? – saad kogu nädala jooksul valida endale kõige rohkem huvi pakkuvad üritused ja koostada personaalse ajakava vastavalt oma maitsele!

Add to Calendar 2022-08-21 10:00:00 2022-08-26 00:00:00 Introweek Meie uusi tulijaid ootab terve nädal täis põnevaid üritusi igale maitsele! Introweek on pühendatud spetsiaalselt sel sügisel õpinguid alustavatele EBSi tudengitele! See sissejuhatav nädal koosneb üritustesarjadest, mis kõik aitavad järk-järgult harjuda uue koolikeskkonnaga, võimaldavad nautida põnevaid vaba aja tegevusi ja pidusid ning luua suhteid uute ägedate inimestega. Olenemata sellest, kas oled meie Tallinna või Helsingi ülikoolilinnakust või sootuks Erasmus+ tudeng – see on sinu võimalus vahetult enne kooli algust suhelda, sõpru leida või lihtsalt aega nautida! Seekord koondame kõik erinevad õpperühmad ja ülikoolilinnakud kokku, et algusest peale tekiks tõeline EBSi hing. Nädal algab koolieluga tutvumisega ja kulmineerub suure festivaliga, millest sa ei taha ilma jääda! Ja mis on parim? – saad kogu nädala jooksul valida endale kõige rohkem huvi pakkuvad üritused ja koostada personaalse ajakava vastavalt oma maitsele! Lauteri 3 EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public