Sündmus

09 11.21

Liidri arenguprogrammi virtuaalne infopäev "Juhist liidriks kasvamise lood"

15:00 - 16:30
Estonian Business School e-klassiruum

9. novembril toimub Liidri programmi infopäev "Juhist liidriks kasvamise lood",

 

Infopäev toimub virtuaalselt. REGISTREERU INFOPÄEVALE SIIN.

 

Programmi vilistlane Pille-Riin Raudsepp ütleb: "EBS Liidriprogramm oli vajalikum, kui seda ette oskasin kujutada. Programm aitas luua parema minapildi, tõsta oluliselt enesehinnangut oma tugevuste ja nõrkuste analüüsimise läbi."

 

Raudsepp on Balmax OÜ tegevjuht. Ettevõtluskogemust on tal kokku 12 aastat, organisatsiooni- ja projektijuhtimisega kokku puutunud kõigis kolmes sektoris. Pille-Riinil on magistrikraad juhtimises ja turunduses.

 

Siim Rõõmus ütleb programmi kohta nii: "Kõik me teame, et saavutamaks eesmärke, on vaja julget pealehakkamist, töökust ning inimõistuse pidevat upgrade-mist. Seetõttu on K-Projekt teadlikult suunanud oma juhtivtöötajaid EBS-i poolt pakutavatesse programmidesse end täiendama, et läbi töötajate arengu arendada ka ettevõtet."

 

Siim Rõõmus on K-Projekt AS-i juhatuse liige ja tegevjuht ning kuulub Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu juhatusse.

 

Add to Calendar 2021-11-09 15:00:00 2021-11-09 16:30:00 Liidri arenguprogrammi virtuaalne infopäev "Juhist liidriks kasvamise lood" 9. novembril toimub Liidri programmi infopäev "Juhist liidriks kasvamise lood",   Infopäev toimub virtuaalselt. REGISTREERU INFOPÄEVALE SIIN.   Programmi vilistlane Pille-Riin Raudsepp ütleb: "EBS Liidriprogramm oli vajalikum, kui seda ette oskasin kujutada. Programm aitas luua parema minapildi, tõsta oluliselt enesehinnangut oma tugevuste ja nõrkuste analüüsimise läbi."   Raudsepp on Balmax OÜ tegevjuht. Ettevõtluskogemust on tal kokku 12 aastat, organisatsiooni- ja projektijuhtimisega kokku puutunud kõigis kolmes sektoris. Pille-Riinil on magistrikraad juhtimises ja turunduses.   Siim Rõõmus ütleb programmi kohta nii: "Kõik me teame, et saavutamaks eesmärke, on vaja julget pealehakkamist, töökust ning inimõistuse pidevat upgrade-mist. Seetõttu on K-Projekt teadlikult suunanud oma juhtivtöötajaid EBS-i poolt pakutavatesse programmidesse end täiendama, et läbi töötajate arengu arendada ka ettevõtet."   Siim Rõõmus on K-Projekt AS-i juhatuse liige ja tegevjuht ning kuulub Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu juhatusse.   Estonian Business School e-klassiruum EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public