Sündmus

22 09.21

Mart Mäe meistriklass "AI ettevõtte juhtidele"

22.09.2021 15:00 - 15.12.2021 20:00
Lauteri 3, Tallinn

Meistriklassi üheks oluliseks osaks on suhtlus – ühised arutelud, üksteise kogemustest õppimine ning väärtuslike kontaktide vahetamine. Oleme koos Mart Mäega kursusest huvitatutega nõu pidanud ja kuna nii õppejõu kui ka enamiku osalejate eelistus on kontaktõpe, otsustasime meistriklassi toimumisaja kevadest sügisesse viia. „AI ettevõtte juhtidele“ toimub 22.09 -15.12.2021 (kolmapäeva õhtuti). Täpse info auditooriumis kohtumiste kohta lisame kursuse kirjeldusse esimesel võimalusel.

 

Mart Mäe: "Peamine küsimus tehisintellekti kohta, mida minult küsitakse on see: "Aga kuidas ma rakendan seda enda keskkonnas? On see üldse minu jaoks oluline?". Tehisintellekti meistriklassis me mitte ei leia ainult vastust küsimusele, kas tehisintellekt on oluline teema, vaid teeme üheskoos valmis äritransformatsiooniplaani."

 

Käsitletavad kontseptsioonid:

  • Räägime tehisintellektist, andmetest ning kuidas erinevate tehisintellekti tüüpidega on võimalik uut väärtust ning innovaatilisi lahendusi/teenuseid luua.
  • Tehisintellekti rakendamise protsessi mängime läbi päris näidete peal ning kursuse lõpuks saad valmis plaan, mida võid rakendada oma organisatsioonis.

 

Kursuse läbimisel õppur:

  • Teab, mis asi on tehisintellekt (ingk. Artificial Intelligence), millised on erinevad tehisintellekti tüübid ja kuidas neid rakendada
  • Teab, millised on tehisintellekti eripärad ja kuidas tänapäeva muutunud keskkonnas nendest tulu saada
  • Teab, kus on mõistlik tehisintellekti rakendada ja kus mitte
  • Teab ja mõistab konkreetseid tehisintellekti rakendamise edulugusid
  • Saab aru mõlemast leerist: tehisintellekti uskujatest ja ka skeptikutest ning oskab nendega edukat koostööd teha

Kursuse lõpuks on Sul valmis plaan, mille rakendamist alustada enda organisatsioonis või organisatsiooni kindlas osas.

 

Add to Calendar 2021-09-22 15:00:00 2021-12-15 20:00:00 Mart Mäe meistriklass "AI ettevõtte juhtidele" Meistriklassi üheks oluliseks osaks on suhtlus – ühised arutelud, üksteise kogemustest õppimine ning väärtuslike kontaktide vahetamine. Oleme koos Mart Mäega kursusest huvitatutega nõu pidanud ja kuna nii õppejõu kui ka enamiku osalejate eelistus on kontaktõpe, otsustasime meistriklassi toimumisaja kevadest sügisesse viia. „AI ettevõtte juhtidele“ toimub 22.09 -15.12.2021 (kolmapäeva õhtuti). Täpse info auditooriumis kohtumiste kohta lisame kursuse kirjeldusse esimesel võimalusel.   Mart Mäe: "Peamine küsimus tehisintellekti kohta, mida minult küsitakse on see: "Aga kuidas ma rakendan seda enda keskkonnas? On see üldse minu jaoks oluline?". Tehisintellekti meistriklassis me mitte ei leia ainult vastust küsimusele, kas tehisintellekt on oluline teema, vaid teeme üheskoos valmis äritransformatsiooniplaani."   Käsitletavad kontseptsioonid: Räägime tehisintellektist, andmetest ning kuidas erinevate tehisintellekti tüüpidega on võimalik uut väärtust ning innovaatilisi lahendusi/teenuseid luua. Tehisintellekti rakendamise protsessi mängime läbi päris näidete peal ning kursuse lõpuks saad valmis plaan, mida võid rakendada oma organisatsioonis.   Kursuse läbimisel õppur: Teab, mis asi on tehisintellekt (ingk. Artificial Intelligence), millised on erinevad tehisintellekti tüübid ja kuidas neid rakendada Teab, millised on tehisintellekti eripärad ja kuidas tänapäeva muutunud keskkonnas nendest tulu saada Teab, kus on mõistlik tehisintellekti rakendada ja kus mitte Teab ja mõistab konkreetseid tehisintellekti rakendamise edulugusid Saab aru mõlemast leerist: tehisintellekti uskujatest ja ka skeptikutest ning oskab nendega edukat koostööd teha Kursuse lõpuks on Sul valmis plaan, mille rakendamist alustada enda organisatsioonis või organisatsiooni kindlas osas.   Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public