Sündmus

07 07.22

Sisseastumisvestlused bakalaureuseõppesse

10:00 - 17:00
Estonian Business School, A Lauteri 3

Hea sisseastuja!

Meil on hea meel, et oled otsustanud kandideerida EBSi!

 

Sisseastumiseksamid- ja vestlused toimuvad 07.07.2022 EBSis (aadress: A. Lauteri 3, Tallinn). Vestlused toimuvad 4. korrusel.

Palume Sul enda kohalolekut kinnitada 4. korrusel asuvas registreerimislauas, kust saad ka nimesildi. Vestlusruumi kutsutakse vestluse kellaaja järgi kõik sisseastujad korraga.

Kuidas vestluseks valmistuda?

 

Vastuvõtuvestluse raames kohtud EBSi õppejõudude ja tudengitega. Vestlus toimub gruppides (kuni 4 kandidaati ühes grupis) aega on 30 minutit, inglisekeelsetel õppekavadel inglise keeles ning eestikeelsetel õppekavadel eesti keeles.

Kandidaadilt ootame lühikest enesetutvustust teemal „Kuidas aitab EBSis õppimine mul täita oma unistusi?“

 

Vestlust hinnatakse 12-palli süsteemis, kus 12 on maksimaalne ning 6 minimaalne positiivne tulemus. Võrdsete osakaaludega hinnatakse motivatsiooni, arutlusoskust ning ambitsiooni.

 

Vastuvõtu otsused avaldame SAISi vahendusel hiljemalt 14.07.2022.

 

Lisaküsimuste korral pöördu vastuvott@ebs.ee

 

Edu sisseastumisvestlusel ja -eksamitel!

Add to Calendar 2022-07-07 10:00:00 2022-07-07 17:00:00 Sisseastumisvestlused bakalaureuseõppesse Hea sisseastuja! Meil on hea meel, et oled otsustanud kandideerida EBSi!   Sisseastumiseksamid- ja vestlused toimuvad 07.07.2022 EBSis (aadress: A. Lauteri 3, Tallinn). Vestlused toimuvad 4. korrusel. Palume Sul enda kohalolekut kinnitada 4. korrusel asuvas registreerimislauas, kust saad ka nimesildi. Vestlusruumi kutsutakse vestluse kellaaja järgi kõik sisseastujad korraga. Kuidas vestluseks valmistuda?   Vastuvõtuvestluse raames kohtud EBSi õppejõudude ja tudengitega. Vestlus toimub gruppides (kuni 4 kandidaati ühes grupis) aega on 30 minutit, inglisekeelsetel õppekavadel inglise keeles ning eestikeelsetel õppekavadel eesti keeles. Kandidaadilt ootame lühikest enesetutvustust teemal „Kuidas aitab EBSis õppimine mul täita oma unistusi?“   Vestlust hinnatakse 12-palli süsteemis, kus 12 on maksimaalne ning 6 minimaalne positiivne tulemus. Võrdsete osakaaludega hinnatakse motivatsiooni, arutlusoskust ning ambitsiooni.   Vastuvõtu otsused avaldame SAISi vahendusel hiljemalt 14.07.2022.   Lisaküsimuste korral pöördu vastuvott@ebs.ee   Edu sisseastumisvestlusel ja -eksamitel! Estonian Business School, A Lauteri 3 EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public