Sündmus

15 12.22

"Teekonnast tulevikukindlaks ettevõtteks" ESG juhi arenguprogrammi infopäev

13:00 - 14:15
ZOOM
esg

31. jaanuaril alustab EBS Executive Educationi, Vastutustundliku Ettevõtluse FoorumiPwC  ja Miltton New Nordicsi koostöös disainitud juhtimisprogrammi teine lend, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte  transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.

 

Programmi virtuaalne infopäev toimub 15. detsembril kl 13:00. "Teekonnast tulevikukindlaks ettevõtteks" võtavad arutlusse Kristiina Esop, programmijuht ja Sunly ESG juht, Merili Vares, programmijuht ja PwC Eesti ESG juht ja Diana Paakspuu, 1. lennu tudeng ja Uuskasutuskeskuse tegevjuht.

Registreeri end infopäevale SIIN.

Add to Calendar 2022-12-15 13:00:00 2022-12-15 14:15:38 "Teekonnast tulevikukindlaks ettevõtteks" ESG juhi arenguprogrammi infopäev 31. jaanuaril alustab EBS Executive Educationi, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi, PwC  ja Miltton New Nordicsi koostöös disainitud juhtimisprogrammi teine lend, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte  transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.   Programmi virtuaalne infopäev toimub 15. detsembril kl 13:00. "Teekonnast tulevikukindlaks ettevõtteks" võtavad arutlusse Kristiina Esop, programmijuht ja Sunly ESG juht, Merili Vares, programmijuht ja PwC Eesti ESG juht ja Diana Paakspuu, 1. lennu tudeng ja Uuskasutuskeskuse tegevjuht. Registreeri end infopäevale SIIN. ZOOM EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public