Sündmus

13 02.24

Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogramm alustab

13.02.2024 09:30 - 14.02.2024 09:45
EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn

Tervishoiu organisatsiooni juhtimine on vastutusrikas ning nõuab erialateadmisi, aga ka oskusi olla tulemuslik juht. 2021. aasta tervise kriis näitas, kui oluline on tervishoiuorganisatsioonide suutlikkus kiiresti tegutseda, kohaneda ja muutusi juhtida. Kogu tervishoiu valdkond on muutumises, tulevad kasutusele uued tehnoloogiad, aina olulisemaks muutub parimate spetsialistide pidev arendamine ja väärtustamine. Sildu ehitatakse riikliku ja eratervishoiu vahel. Juhtidel ja juhtimiskvaliteedil on uue aja tervishoiusüsteemi ja – teenuse arendamisel kriitiline roll.

 

Novembris 2022 alustab Tervishoiuvaldkonna juhi arenguprogramm EBSis juba 7 korda. Eelnevatel aastatel on programmis osalenud üle 60 tervishoiu valdkonna juhi - esindatud on olnud Sotsiaalministeerium, Eesti haiglad, Haigekassa, Eesti ravimifirmad ja perearstikeskused.

 

Reeglina „kasvavad" meditsiini- ja tervishoiu organisatsioonide ja ettevõtete juhid välja parimate spetsialistide hulgast. Organisatsiooni juhtimine on vastutusrikas ja nõuab spetsiifilisi teadmisi ning kogemust valdkonnas.

 

Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi eesmärk on anda tervishoiu ja meditsiini valdkonna juhile juhtimisalased teadmised ning arendada juhtimisalaseid oskuseid järgmistes valdkondades:

  • Juht, töötajate arendamine ja hoidmine. Organisatsioon muutustes
  • Juhtimise strateegia ja tervishoiu poliitikad
  • Innovatsioon ja efektiivsus tervishoius. Tervishoiuteenuste arendamine
  • Teenuste kvaliteet. Patsiendi rahuolu mõõtmine ja arendamine
  • Finantsjuhtimine ja otsustamine
  • Sise- ja väliskommunikatsioon. Tervishoiu suhete korraldamine ja partnervõrgustikud
  • Õiguslik regulatsioon ja eetika. Patsiendiõigused

Arenguprogramm on mõeldud organisatsioonide ja ettevõtete esindajatele, kelle töö on seotud inimese tervisega – sealhulgas tervishoiu ja sotsiaalvaldkonna-, ravimifirmade esinduste-, erapraksiste ja riiklike tervishoiuasutuste üksuste-, meditsiiniteenuste ettevõtete-, uuringukeskuste-, apteegivaldkonna juhtidele, jt.

 

Add to Calendar 2024-02-13 09:30:00 2024-02-14 09:45:00 Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogramm alustab Tervishoiu organisatsiooni juhtimine on vastutusrikas ning nõuab erialateadmisi, aga ka oskusi olla tulemuslik juht. 2021. aasta tervise kriis näitas, kui oluline on tervishoiuorganisatsioonide suutlikkus kiiresti tegutseda, kohaneda ja muutusi juhtida. Kogu tervishoiu valdkond on muutumises, tulevad kasutusele uued tehnoloogiad, aina olulisemaks muutub parimate spetsialistide pidev arendamine ja väärtustamine. Sildu ehitatakse riikliku ja eratervishoiu vahel. Juhtidel ja juhtimiskvaliteedil on uue aja tervishoiusüsteemi ja – teenuse arendamisel kriitiline roll.   Novembris 2022 alustab Tervishoiuvaldkonna juhi arenguprogramm EBSis juba 7 korda. Eelnevatel aastatel on programmis osalenud üle 60 tervishoiu valdkonna juhi - esindatud on olnud Sotsiaalministeerium, Eesti haiglad, Haigekassa, Eesti ravimifirmad ja perearstikeskused.   Reeglina „kasvavad" meditsiini- ja tervishoiu organisatsioonide ja ettevõtete juhid välja parimate spetsialistide hulgast. Organisatsiooni juhtimine on vastutusrikas ja nõuab spetsiifilisi teadmisi ning kogemust valdkonnas.   Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi eesmärk on anda tervishoiu ja meditsiini valdkonna juhile juhtimisalased teadmised ning arendada juhtimisalaseid oskuseid järgmistes valdkondades: Juht, töötajate arendamine ja hoidmine. Organisatsioon muutustes Juhtimise strateegia ja tervishoiu poliitikad Innovatsioon ja efektiivsus tervishoius. Tervishoiuteenuste arendamine Teenuste kvaliteet. Patsiendi rahuolu mõõtmine ja arendamine Finantsjuhtimine ja otsustamine Sise- ja väliskommunikatsioon. Tervishoiu suhete korraldamine ja partnervõrgustikud Õiguslik regulatsioon ja eetika. Patsiendiõigused Arenguprogramm on mõeldud organisatsioonide ja ettevõtete esindajatele, kelle töö on seotud inimese tervisega – sealhulgas tervishoiu ja sotsiaalvaldkonna-, ravimifirmade esinduste-, erapraksiste ja riiklike tervishoiuasutuste üksuste-, meditsiiniteenuste ettevõtete-, uuringukeskuste-, apteegivaldkonna juhtidele, jt.   EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public