EKÜ juhtimiskonverents “Loo kestma” ehk “Build to Last”

eaq
Loo kestma 25-26.01.2023

#partneritepakkumised

 

Juhtimiskonverents „Loo kestma“ aitab toime tulla kiirete muutustega.

Järgmine EKÜ juhtimiskonverents toimub 25. – 26. jaanuaril 2023. Konverents alapealkirjaga „Loo kestma“ (Build to Last) keskendub väärtustele ja mudelitele, mis aitavad organisatsioonidel luua kiirete muutuste aegadel kestvaid tulemusi.

Räägime kriiside kestel olulisest kestlikust toimimisest: milleks peame olukorda maailmas arvestades valmis olema Eestis, räägime väärtustepõhisest juhtimisest ja kuidas seda kliendile „müüa“ ning loomulikult tuleb kestlikkusest rääkides juttu  meie CO2 jalajäljest ja vanale uue väärtuse andmisest.

25. jaanuaril toimuva konverentsi peaesineja Christian Mayeurjuhtimiskonsultant ja sertifitseeritud coach räägib totaalse usalduse loomisel saadavatest kasuteguritest. Oma kogemusi tulevad jagama veel Thomas-Joachim Fritsch (Robert Bosch GmbH), Maija Pohjakallio (Metsä Group), Villiko Nurmoja (Sensus Q), Tallinna Sadam ja teised.

Traditsiooniliselt tunnustame konverentsil rahvusvahelise konkursi Quality Innovation Award 2022 Eesti finaliste, samuti Kvaliteedi Tegu 2022 ja Kvaliteedi Nägu 2022 nominente ning võitjaid.

 

26. jaanuaril toimub kaks konverentsitöötuba.

„Total Trust – Responsibility in Action“ on konverentsi peaesineja Christian Mayeur juhitav töötuba, mis tutvustab ettevõtte kõigil tasanditel ja kõigis suhetes loodava totaalse usalduse loomise praktilist tööriista. See enam kui 20 riigis praktiseeritud bioloogilise juhtimise lähenemisele tuginev metoodika aitab suurendada innovatsioonivõimekust, arendada koostööd ning saavutada paremaid tulemusi. Töötuba on inglise keeles ilma tõlketa.

„Muutlikul ajal toob kindlust ise muutuste loomine“ on ennekõike tehnoloogiahuvilistele suunatud probleemilahenduse töötuba, kus Ly Palangu juhtimisel (Fujitsu Estonia AS) võetakse lahenduse leidmisel appi teenusdisaini meetod.

 

„Loo kestma“ on hübriidkonverents – osaleda on võimalik nii kohapeal Öpiku konverentsikeskuses (Tallinn, Ülemiste City) kui ka veebi vahendusel. Konverentsi salvestatakse ja seda on võimalik hiljem järele vaadata.