Merle Antson

Merle_Antson.jpg

 

Nimi: Merle Antson
Lõpetatud eriala: Rahvusvaheline ärijuhtimine 
(spetsialiseerumissuunaks turundus ja kommunikatsioon) 
Saadud kraad: BA
Lõpetamise aasta: 2013
Praegune tööandjaOMAklubi
Amet: Personaaltreener, massöör, ürituste korraldaja

 

Kelleks soovisid väiksena saada? Ma mäletan, et mingil hetkel soovisin olla sarnane kohaliku toidupoe müüjannaga, kes müüs igasuguseid maitsvaid asju. Siis tahtsin ma saada bussijuhiks, kuni mu vend tegi mulle vägagi selgeks, et tüdrukud saavad olla vaid trammijuhid. Ma jäin selle selgitusega rahule. Kuid mulle meenub, et ma soovisin saada veel sportlaseks või politseinikuks ning teenida armees.

 

Milline on Sinu edu moto? Kui on olemas mingi soov, siis on olemas ka viis selle soovi täide viimiseks. Kui inimene soovib väga midagi oma elus saavutada, siis leiab ta ka mooduse selle soovi realiseerimiseks. Miski pole võimatu.

 

Millist raamatut soovitad igal EBSikal lugeda? Eesti keeles oleks selleks Tom Valsbergi raamat “Kuidas rännata ilma hirmuta”.

 

Millega Sa tööalaselt tegeled? Ma olen täiskohaga personaaltreener ja massöör. Ma tegelen pisut ka sündmuste planeerimisega, mis on alati olnud minu kireks. Suviti korraldan treening- ja puhkelaagreid nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Kuna mulle meeldib tegeleda eelpool mainitud tegevustega ning ma tunnen end energilise ja õnnelikuna seda kõike tehes, on pisut veider nimetada seda tööks. See kõik tundub pigem hobina. Kuid ma olen väga õnnelik selle üle, et olen leidnud oma unistuste tegevuse, vähemalt antud hetkeks. Kes teab, millega ma tegelen 5 või 10 või 25 aasta pärast. See ongi elu võlu – kunagi ei tea, mis juhtub tulevikus.

 

Miks valisid õpinguteks just EBSi? Ma ei jätkanud oma õpinguid kohe pärast keskkooli lõpetamist, sest ma polnud päris veendunud selles, mida tahaksin õppida. Ma pole mitte kunagi olnud selline inimene, kes teeb seda sama mida teised. Seega veetsin 3 aastat ringi reisides ning erinevaid töid tehes. Kui ma lõpuks hakkasin võrdlema erinevaid ülikoole ning õppesuundi, tundsin justkui hingesugulust EBSiga. Sel ajal tegin ma tööd päevasel ajal, seega oli väga oluline, et õppetöö toimuks õhtuti. Rahvusvahelise ärijuhtimise õppekava hõlmas endas kõike seda, mille vastu ma huvi tunnen. Peale selle tundsid inimesed minu vastu huvi ning see andis kindlustunde, et valisin kõige õigema õppekava.

 

Mis on olulisim, mille EBSist enda jaoks kaasa said? Ambitsiooni ning julguse alustada ettevõtjana ning mitte karta ebaõnnestumist. On kaks võimalust, inimene kas õnnestub või saab kogemuse. Muidugi ka kõik need suurepärased inimesed, kellega ma kohtusin. Meie grupp hoidis väga kokku ning usun, et me inspireerisime teineteist ning õnneks oleme me siiani omavahel ühenduses.

 

Kuidas saada aru, et EBS on Sinu jaoks õige koht? Sa lihtsalt tead. Niipea kui sa astud uksest sisse ning kohtud EBSi personaliga on tunda, et need inimesed tunnevad teie vastu huvi, soovivad kõige paremat ning teevad kõik endast oleneva selleks, et pakkuda just teile sobivat lahendust.

 

Millise soovituse annaksid kaasa praegustele EBSikatele? Väärtustage kõike seda, mida EBS pakub ning võtke seal viibitud ajast maksimum. Sa õpid vaid iseenda jaoks. Anna endast parim.