Siim Lepisk

 

Siim Lepisk.jpg

 

Nimi: Siim Lepisk
Lõpetatud eriala: Rahvusvaheline ärijuhtimine
Saadud kraad: MBA
Lõpetamise aasta: 2011
Praegune töökoht: AS SEB Pank
Amet: innovatsioonijuht

 

Kelleks soovisid väiksena saada? Olen alati hinnanud süsteeme ja nende seoseid inimestega. Õppides Nõo koolis, sain seitsmendas klassis veendumuse, et järgnevad aastakümned veedan IT-sektoris. Nii on ka läinud. EBS suurendas minu enesekindlust ka ärilise vastutuse võtmisel.

Milline on Sinu edu moto? Märka enda ja teiste tugevusi. Võimusta häid inimesi. Hoia tasakaalus dünaamikat.

 

Millist raamatut soovitad igal EBSikal lugeda? Igaüks meist on unikaalne. Inspireeru sarnaste väärtustega inimeste tegudest. Kirjuta igal hommikul enda raamatusse oma eilse päeva õppetunnid.

 

 

 

Millega Sa tööalaselt tegeled?

SEB pangas usume, et ettevõtlikkus ja uuenduslikud ettevõtted aitavad luua parema maailma. Meie ülesanne on võimaldada ettevõtlikel inimestel saavutada oma eesmärke ja olla edukad - siis saadab edu ka nende töötajaid ja kliente.
SEB Innovatsioonijuhina otsin ja rakendan võimalusi, kuidas liita suurettevõtte võimekus ja talent ettevõtjate kirgliku ja optimaalse tegutsemisega. Osalen paljude protsesside tõhustamisel ja ümberdefineerimisel, juhin majasisest tehnoloogiaideede kiirendiprogrammi ning loon soodsa pinnase tulemuslikuks koostööks partnerite ja ettevõtjatega.
Lisaks nõustan ettevõtjaid tootearenduse, turunduse ja investorvalmiduse teemadel.

 

Miks valisid õpinguteks just EBSi? Olles töötanud kümme aastat IT-sektoris, soovisin lisaks tehnoloogiale ka ärilist suurt pilti paremini hoomata. EBSi EMBA ja MBA programm on selgelt Eesti tugevaimad nii praktilise sisu kui praktiliste kaasõppurite poolest.

 

Mis on olulisim, mille EBSist enda jaoks kaasa said?
Olen tänulik õppejõududele, kes on mind pannud keerulistesse olukordadesse ning eriti tänulik oma kursavendadele ja -õdedele, kes on mulle nii kooliajal kui hiljem olnud inspiratsiooniks ja mentoriks süsteemide ülesehitamisel ning ettevõtete juhtimisel. EBS Executive MBA (EMBA) ja MBA alumni võrgustik on võimas ja annab tõhusa lahenduse mistahes ärilisele väljakutsele.

 

Millisele inimesele on EBS mõeldud? EBS on äriliste ambitsioonide kiirendi. EBS annab igaühele võimaluse õppida parimatelt, kuidas luua üha suuremat väärtust oma klientidele ja ühiskonnale laiemalt. Nende teadmiste, oskuste ja kontaktidega tasub suuri asju korda saata.

 

Millise soovituse annaksid kaasa praegustele EBSikatele? Veetke palju aega koolikaaslastega: lahendage koos keerulisi ülesandeid, vahetage telefoninumbreid ja ühenduge LinkedIn’is. Teie koolivendadest ja -õdedest saavad peagi teie parimad kolleegid või koostööpartnerid.