EBS Executive Education´ist

Kas Sina oled juht, kes soovib ajaga kaasas käia ja olla kursis uusimate juhtimistrendidega?

 

EBS Executive Education eesmärgiks on pakkuda oma partneritele parimat uuringutele ja praktilistele kogemustele tuginevat juhtimisalast teadmist.

 

EBS Executive Education on

 

Tutvu koolituskalendriga

 

  • Majandustegevusteate registreerimise number Eesti Hariduse Infosüsteemis: 7391
  • Õppekava rühm: Ärindus ja haldus

 

EBS Executive Education OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kontaktid

EBS Executive Education OÜ

E-post: koolitus@ebs.ee

Telefon: +372 665 1323 

Aadress: A. Lauteri 3, IV korrus, 10114 Tallinn, Eesti

 

Nimi ametikoht e-post telefon
Peep Aaviksoo Juhataja, Executive Coach peep.aaviksoo@ebs.ee +372 665 1323; 
+372 503 5053
Riina Eelmaa Kliendisuhete juht riina.eelmaa@ebs.ee +372 665 1357;
+372 509 1729
Mare Tolli Kliendisuhete juht mare.tolli@ebs.ee +372 665 1356;
+372 5309 6446
Anne-Liis Paide Coachingu-programmide juht anne-liis.paide@ebs.ee +372 5855 7027
Katrin Lepa-Ruben Executive MBA programmi koordinaator katrin.ruben@ebs.ee +372 5819 0810
Helen Laidma Turundus- ja koolitusjuht helen.laidma@ebs.ee +372 502 7629
Piret Tikva Koolitusjuht piret.tikva@ebs.ee +372 5781 8721